نتایج جستجو برای عبارت :

The Originals اصیل ها

در این تصاویر پل‌هایی را میبینید که در نوع خود کم نظیر می‌باشد.

پل راکوتز آلمانپل دوطبقه درختی هندپل کوهی در چینپل باستانی آلمانپل شهاراه یمنپل کلیسا در کلمبیاهلال ماه در پارک داهوپل آبشاری نروژپل به جزیره اسپانیاپل آبشاری آمریکاپل رودخانه ای ایتالیا
به مناسبت شهادت علی صیاد شیرازی (۲۳ خرداد ۱۳۲۳ - ۲۱ فروردین ۱۳۷۸) فرماندهِ اسبق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بود و عضو شورای عالی دفاع ملی بوده‌است. او زادهٔ روستای کبودگنبد شهرستان درگز استان خراسان رضوی بود. او، پس از ۳۲ سال خدمت در یگان‌های مختلف نیروی زمینی ارتش، در تهران و مقابلِ درِ منزلش، به دست اعضای سازمان مجاهدین خلق ترور شد.

دانلود سریال The Originals ( اصیل ها )
به پایان رسیده

نام سریال : The Originals
ژانر : درام ، فانتزی ، ترسناک
سال : ( 2013 – 2018 )
خلاصه داستان :«The Originals» یا «اصیل ها» نام مجموعه ای آمریکائی برگرفته از سریال خاطرات خون آشام و در واقع بخشی از آن است. داستان این مجموعه بر محوریت خانواده ی اصیل ها، سه خون آشام اصیل کلاوس، الایژا و ربکا در نیواورلئانز خواهد بود…
ادامه مطلب
زمین شعر من شد شوره زاری،
دگر تخم سخن در وی نروید.
گل شعر ترم پژمرد و خشکید،
گل خشکیده را دیگر که بوید؟
زمین شعر من گور هوس شد،
مزار غوره مرگان دل من.
گهی درد و گهی غم کاشت تقدیر
برای کشت گردان دل من.
 کشم آزار بس از بهر آثار،
که آثاری در آن از غم نبینید.
به چشم کم مرا بینید، غم نیست،
ولی شعرم به چشم کم نبینید.
نمی نالد دگر چون شوربختان،
دل پرشور من از بخت شورم.
کتابی گر نشد شعر دل من،
کتیبه می شود در سنگ گورم.
[ The Originals ]Jackson Kenner: Klaus, if you want to fight me, come on.Klaus Mikaelson: You mistake my intentions. I haven't come here to fight you. Not at all. This is to be an execution. Tell me, how exactly would you like to die?

[ اصیل‌ها ]جکسون کنر: کلاوس، میخوای با من مبارزه کنی؟ زود باش.کلاوس مایکلسون: تو قصد منو اشتباه متوجه شدی. من نیومدم با تو مبارزه کنم. به هیچ وجه! این قراره یه اعدام باشه. به من بگو، دوس دارس دقیقا چطور بمیری؟
انگار داری از یه جا میری ولی نمیخوای کسی بفهمه.
یواش یواش شروع می کنی به جمع کردن
یه روز بعد از حموم شونه ت رو به جای گذاشتن روی میز، میذاری توی کیف.
بعد از اینکه مثل روزمره تو ماگ ت چای خوردی، میشوریش. و به جای کابینت . میذاری توی کیف.
کتاب ت رو بعد از خوندن، به جای قفسه، میذاری تو کیف.
لباساتو می پوشی. کیف رو بر میداری.
یه کاغذ می نویسی و میچسبونی به دیوار و  بعد از نوشتن مدادت رو میذاری توی کیف.
حالا متعلقات تو، شده یک کیف.

Artist: Girls Generation (SNSD) | Music Name: Love & Girls | Genre: Pop | Released: 2013 | Album: Love & Peace | Girls Generation - Love & Girls (Music Video)

هنرمند: گرلز جنریشن | نام موزیک: عشق و دختران | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2013 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (گرلز جنریشن) Girls Generation با نام (عشق و دختران) Love & Girls
ادامه مطلب
وسط خیره شدن به عکس ها، خوندن سه گانه نیویورک و پیاده،نوشتن یک خروار نقد شعر و تصحیح خروارها خروار دیگه، وسط غذا پختن های آخر هفته و خرید های روز به روز که ای وای نون هم نداریم! وسط همینا خط به خطش، تصویر به تصویرش یهو می ریزه تو دلم و نوشته میشه، امیدوارم می کنه و خوشحال، مثل خوردن یک مشت فلوکستین با هم! خوشحالی عمیق موقت تا دوباره پیدا شدن زندگی.
پ.ن: شعر
عکس: از پیشنهادات جذاب پینترست
سلامت پوست و مو

کمبود این نوع چربی ها در رژیم غذایی موجب خشکی موها و پوست میگردد در حالی که دریافت منظم آنها از طریق غذا سلامت فولیکول های مو را به دنبال دارددرمیان اسیدهای چرب ضروری اسیدهای چرب امگا 3 ازاهمیت بسیاری برای پوست وموبرخوردارند مصرف 2 تا 3 بار در هفته منابع غذایی این اسید چرب بسیار حائز اهمیت است.

اسیدهای چرب امگا 3 اغلب در ماهی های چرب نظیر ماهی آزاد روغن و گردو به وفور یافت می شود علاوه بر چربی های ضروری نقش پروتئین ها و وی
غمزه و ناز و ادای تو خوشم می آید،
عفّت و شرم و حیای تو خوشم می آید.
گر دوصد بار مرا طعنه و توهین بکنی،
هم دوصد بار صدای تو خوشم می آید.
پیرو قافیة بیت لب میگونت،
من ردیفم ز قفای تو، خوشم می آید.
چه جفا است بلای غم دیرینة تو،
چه بلا است جفای تو، خوشم می آید.
نرود یاد رخت هیچ گهی از یادم،
دم مرگم ز ادای تو خوشم می آید.
من خوشامد بکنم، لیک نیاید به تو خوش،
خوشی دهر برای تو خوشم می آید
مطربا! استا! صدایم با نوایت جور نیست،
مست و مخموریم، ورنه، جرم در تنبور نیست.
تازه سازی زخم دلها زخمه بر تاری زنی،
نغمة ناجور تو درد دل رنجور نیست.
جرعه ای از بادة لبهای او نوشیده ام،
شور و عصیانش چرا در آب هیچ انگور نیست؟
من چه سان تاوان دهم، در تن توانی کو مرا؟
هیچ دردی خود ز درد ناتوانی زور نیست.
عالمی آباد هست و قلب ما آباد نیست،
نام ما مشهور هست و گور ما معمور نیست.
حاجیا، شعر ترت دارد نسیم بوی گل،
پس، چرا شعر ترت در چشم او منظور نیست؟
سرویس خواب را با توجه به نیاز و فضای اتاق خواب خود تهیه کنید. چنانچه از فضای کافی بهره مند نیستید بهتر است از سرویس خوابی ساده استفاده کنید که فضا هایی مانند کشو در آن تعبیه شده باشد. با مراجعه به سایت دی ایران می توانید از مدل های مختلف سرویس خواب دیدن فرمایید.
سرویس خواب را با توجه به نیاز و فضای اتاق خواب خود تهیه کنید. چنانچه از فضای کافی بهره مند نیستید بهتر است از سرویس خوابی ساده استفاده کنید که فضا هایی مانند کشو در آن تعبیه شده باشد. با

عجیب نیست که یه دو ماهیه از شنیدن این ترک،خسته نشدم؟
اول اهنگ،جوری شروع میشه که انگار صدای شروع یه داستان رویاییه.
شروع به خوندن میکنن،این چیزیه که آهنگو جذاب میکنه.ریتم،صدا و عشق و آرامش خاص!
وقتی میگن:عزیزم تو هستی!آهنگ اوج میگیره و مارو به سمت رویا بکشونه.
تو دل اقیانوس ها،تو سقف آسمون ها،روی پیکر زمین،نور ها،رنگ ها.
آره،عزیزم تو هستی:)
---------
یکی از ترک های مورد علاقه من، از آلبوم محشر OBSESSION اکسوعه:)
خیلی دوستش میدارم و هیچ وقت برام خز نمی
    Artist: Girls Generation (SNSD) | Music Name: Oh | Genre: Pop |Released: 2010 | Girls Generation - Oh (Music Video)

هنرمند: گرلز جنریشن | نام موزیک: اوه | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2010 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (گرلز جنریشن) Girls Generation با نام (اوه) Oh
ادامه مطلب
امیرالمومنین، علی بن ابی‌طالب (علیه السلام) می‌فرمایند:
تاجُ الرّجُلِ عَفافُهُ، و زَینُهُ انصافُهُ
تاج مرد، عزّت نفْس اوست و زیورش انصاف او
غررالحکم، حدیث ۴۴۹۵

** پی‌نوشت: هنگام خرید چای از یک فروشندهٔ چای تبریزی بازار صفی تبریز؛ وقتی از علت پاکت زیر وزنه نیم کیلوئی پرسیدند گفت من به شما چای کیلوئی می‌فروشم نه پاکت!
اِنَّ البَیتَ اِذا کَثُرَ فیهِ تِلاوَةُ القُرآنِ کَثُرَ خَیرُهُ وَ اتَّسَعَ اَهلُهُ وَ اَضاءَ لاَهلِ السَّماءِ کَما تُضى ءُ نُجومُ السَّماءِ لاَهلِ الدُّنیا؛ خانه‌اى که در آن قرآن فراوان خوانده شود، خیر آن بسیار گردد و به اهل آن وسعت داده شود و براى آسمانیان بدرخشد چنان که ستارگان آسمان براى زمینیان مى‌درخشند. کافى(ط-الاسلامیه) ج۲، ص
بزرگترین مرکز پخش عمده تاتامی در ایران

پخش عمده تاتامی در ایران
#کفپوش
#تاتامی_رزان#
تاتامی_ارزان
#تاتامی_کودک
#تاتامی_باشگاهی
#کفپوش_ارزان
#کفپوش_ورزشی_تابان
#خرید_کفپوش_کودک
#خرید_کفپوش_مهد
#کفپوش_مهد
#کفپوش_مهدکودک
#کفپوش_تاتامی_کودک
#کفپوش_گرانولی
#خرید_کفپوش_گرانولی
#کفپوش_گرانول
#تاتامی_شیراز
#تاتامی_اصفهان
#تاتامی_اراک
#تاتامی_مشهد
#تاتامی_کرمان
#تاتامی_کرمانشاه
#خرید_تاتامی_مشهد
#خرید_تاتامی_سمنان
#خرید_تاتامی_مشهد
#خرید_آنلاین_تات
  شب،چیزیه که همه جای دنیا تاریکه و ما با هر چیزی که دم دستمونه،از حالت تاریکی در میاریم.نه فقط با یه لامپ معمولی،بلکه با روشن شدن نور قلب من و تو،شب رو روشن تر از شب های دیگه میکنیم.وقتی شب میشه و دنیا سیاه میشه، تو کنار من میشینی و شب متفاوتی رو برام میسازی.تو،منو به یه جایی میبری که از هر جایی نورانی تره تا شب رو درخشان تر کنه.
  شب، چیزیه که همه خوابن و فقط من و تو بیداریم.شاید تا صبح چشم هامون باز باشه تا کنار هم،مهتابی که رخ کاملش و نشون مید
باید به آهنگی که برام فرستاده بود گوش می کردم و لذت می بردم، عشق می کردم از این همه دوستی و دوست داشتن های از راه دور و مقاوم در برابر زمان. باید از فیلمی که تازه به دستم رسیده بود لذت می بردم یا شامِ نیمه آماده ای که مزه اش از همه ی غذاهای نیمه آماده ی اینجا بهتره! باید از خواب نیمه شب لذت می بردم، حتی از بیمارستان رفتن ها ی نیمه شب سعی در خندیدن و خندوندن مریضی که غم عزاداری رهاش نمی کنه! باید از هوای نیمه شب لذت می بردم، از نم  بارون، از خواب ِ ی
صدای پیانو،در تمام آهنگ هایی که گوش می کنم،هست.
وقتی یک پیانیست شروع به زدن پیانو می کند،ضربان قلبم با ریتم صدای پیانو هماهنگ می شود.
دوست دارم رقص انگشت هایی که روی دکمه های پیانو می گذارد را ببینم.
دوست دارم ببینم که چه جوری با احساسی که دارد،پیانو می زند و این حس های را تبدیل به صدا می کند.
دوست دارم نغمه های پیانو را تا آخر عمر گوش کنم...
#من_نوشته

"آیا گیاهان تنفس بی هوازی انجام میدهند؟"
پاسخ این سوال بله میباشد. گیاهان در حالت غرقابی تنفس بی هوازی انجام می دهند، زیرا اکسیژن در دسترس گیاه کافی نیست. در صورت انجام تنفس بی هوازی، مواد سمی مانند لاکتیک اسید ایجاد میشود که باید به سرعت از گیاه دور شود.
به کبریت های نیم سوخته ی خیس قسم بخورم یا به تکه سوسیسِ چسبیده به کف ماهیتابه؟ به کندن پوستِ لبم، یا پوست های قهوه ای دلمه بسته روی زخم های حاصل از کفش های پاشنه بلند دو هفته ی پیش؟ به پخش شدنِ عطرهای ارزان قیمتِ مردانه وسط بوی سوخته ی پلو یا به بوی جوهر نمک اولِ صبح وسط بوی کثافتِ دستشوئی ها؟ به صدای زمخت یاالله گفتنِ تعمیرکار ساعتِ هفت صبح یا به صدای ریز و ملوس گربه های تازه پا گرفته یک ساعت پس از نیمه شب؟ به چه چیز اینجا قسم بخورم که بفهمی من
همسر، ماشینِ ظرف شویی
همسر، عابر بانک
همسر، ماشینِ سکس
همسر، وحشی مثل خرس*

ازدواج، قراردادِ دائمی
ازدواج، آزاد دور از بردگی

فرزند، شروع یک زندگی نو
فرزند، اشتباهِ بعد از یک بوسه
[*خرس در زمان جفت گیری حتی حاضر به کشتن توله های خودشه*]

به گزارش الف، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران به دنبال تحریم وی از سوی آمریکا در پیامی توییتری نوشت: «ما می‌دانیم که دعوت به گفتمان و صلح برای موجودیت تیم "ب" یک تهدید به حساب می‌آید. از آن‌جا که دلیل تحریم شدن من کلماتم هستند، آیا «اشخاص آمریکایی» برای «سروکار داشتن» با من از طریق خواندن نوشته‌هایم و گوش کردن به مصاحبه‌هایم به مجوز اوفک احتیاج خواهند داشت؟»
منبع : جامعه خبری تحلیلی الف | " جذاب ترین " نقشی در تولید محتوای این مطلب ند
شنیدم میرسد دنیا به پایان
جهان بازیست از بهر خدایان
ز شادی گاه ما را مینوازند
گهی با درد ما را میگدازند
زمانی این ،زمانی آن بَرَد جام(برنده میشوند)
ندانسته گرفتاریم در دام
به باران رحمت آرد. چون شود بیش_
شود سیلی خروشان بر تن ریش
شود کیفور و لرزاند جهان را
به صدها تیر آراید کمان را
گهی از پیش و گه از پس براند
به دنبال خودش ما را کشاند
خدایا بس کن این ترفندها را
خرابش کن تو یکسر این جهان را
شده خونابه از سر تا به پامان
فرستی درد. اما نیست درمان
چرخ دنیا عجیب شده
دنیا چقدر کوچیک شده
آدما خالی از جا و مکان
همه جا پوشیده از آدم شده
نگار خالی از احساس
زندگی خالی از انسان شده
زمین خالی احساس
زندگی پر از آدم شده
آسمان خالی از پرنده
هوا پر از غبار شده
آسمان بی احساس از خورشید
در گوشِ زمان غوغا شده.

می شوند تکراری، آدما تکراری
جوابها همه تکراری، رفاقتا تکراری
تکرار مرگ تدریجی، مرگ یه فراری

تن پوشیده از قفس
بال و پر بدونِ پرواز
من در گم تو هوا
می رقصم بدونِ ترانه ها
من در تلاش با جنگ سرد
مگس ها در تلاطم با رای ما
من ندارم سعی بر صلح
میکنم جنگ با پشه کش
همه جا فاحشه گرایی
در و دیوار پر از فحش

طور ساده باید گفت اسپین آف Spin-Off یک فیلم یا سریال یا رمان هست که مشتق از یک اثر دیگر است و میتونه براساس داستان یا مفهوم یک اثر دیگه باشه. اسپین آف میتونه جزئیات بیشتری رو از داستان یک سریال دیگه نشون بده (ممکن هست آن جزئیات چندان مهم نباشن) و یا حتی میتونه داستان متفاوتی داشته باشه و ممکنه برخی از بازیگران آن سریال در اسپین آف حضور داشته باشند. اکثر اسپین آف ها معمولا بر اساس سریال ها و فیلم های بسیار موفق ساخته میشن. برای مثال، اسپین آف Better Call S
آموزش کاراته سبک شیتوریو در اصفهان از مبتدی تا پیشرفته برای تمامی سنین

تمرینات بدنسازی

مبارزه انفرادی (کمیته)

دفاع شخصی

آموزش هنر کاتا + بونکای

زیر نظر مربی و مدرس رسمی IKF دارای مربیگری Grade 3از WTKF  دارنده 5 عنوان قهرمانی کشور: استاد هادی بشیر زاده
آدرس:اصفهان - خیابان رباط 2 - طبقه زیرین مسجد النبی(ص) - باشگاه ورزشی امام سجاد (ع)
شماره تماس: 09139063802  بشیر زاده
Artist: Feed Me (Jon Gooch) | Music Name: Existential Crisis | Genre: Electro House | Released: 2017 | Album: Feed Me's Existential Crisis | Feed Me - Existential Crisist

هنرمند: فید می | نام موزیک: بحران موجودیتی | سبک: هاس | تاریخ انتشار: 2017 | ملیت: آمریکا
دانلود آهنگ بی کلام (فید می) Feed Me با نام (بحران موجودیتی) Existential Crisis
ادامه مطلب
در این مقاله قصد داریم نکاتی را که هنگام خرید روسری سنتی ایرانی ضروری میباشد را بیان کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع جنس، کیفیت، و ... در روسری ها را مورد بررسی قرار دهیم. مهم ترین نکاتی که هنگام خرید شال و روسری طرح سنتی ضروری می باشند.
1) لیز نخوردن (سر نخوردن)
2) احساس راحتی هنگام استفاده از آن
3) مرتب نکردن روسری توسط شما به صورت دائمی
هنگامی که میخواهید شال و روسری خریداری کنید باید به این سه نکته توجه داشته باشید. چون در صورت عدم انتخ
دوبله و زبان اصلی
کاندیدای ۱ جایزه اسکار
ژانر: درام، ورزشی
کشور سازنده: آمریکا
imdb:7.8/10
خلاصه داستان: داستان فیلم در مورد قهرمان سابق مسابقات بوکس، راکی (سیلوستر استالونه) می باشد که تصمیم می گیرد مربیگری پسر دوستش، آدونیس جانسون (مایکل بی.جوردن) را برعهده بگیرد تا…
برای دانلود کلیک کنید
ادامه مطلب
Here 
چشم هام پوشونده شدند
باخون پوشونده شدند
بهم بگو چرا
دروغ نمی گم

یه باد سرد می وزه
حس میکنم چشم ها رو منه
تمام دردی که در رگ هام در جریانه

دستان گره خورده من بی حال می شن
همه به من سنگ پرتاپ میکنن
اما من نمی تونم فرار کنم

این اصلا بامزه نیست
این برای کیه؟
لطفا یکی به من بگه
حالا در این مسر سوزان روی اتش

لطفا من نمی خوام فریاد بزنم
(چشمان شیطان می اید، چشم ها بازه،چشم ها بازه)

لطفا نمی خوام فریاد بزنم
(فریاد بزن ، فریاد بزن ،فریاد بزن)
در

در این مطلب قصد داریم تا شما را با روشی جدید و 100% تضمینی در زمینه کسب درآمد از بیت کویین آشنا کنیم .
تنها با داشتن یک کامپیوتر و یک لپ تاپ با مرورگر کریپتو تب اقدام به وب گردی، مشاهده فیلم و ... نمایید و سریع به استخراج ارز دیجیتال بیت کویین در منزل بدون هیچ سرمایه ایی بپردازید.
کافیست این مرورگر را از طریق لینک زیر دانلود نمایید: (دقت کنید حتما با فیلتر شکن وارد شوید)
دانلود مرورگر کریپتو تب
نکات مهم :
برای ذخیره شدن منابع استخراج شده لازم ا
Artist: Roald Velden & Morrison Kiers | Music Name: Memories Are Forever | Genre: Progressive House | Released: 2014 | Roald Velden - Memories Are Forever

هنرمند: روالد ولدن | نام موزیک: خاطرات برای همیشه هستند | سبک: پروگرسیو هاس | تاریخ انتشار: 2014 | ملیت: هلند
دانلود آهنگ بی کلام (روالد ولدن) Roald Velden با نام (خاطرات برای همیشه هستند) Memories Are Forever
ادامه مطلب
ده سال پیش سریالی دیدم به نام فرار از زندان که بعد ها هم مثل اینکه آن را تلویزیون ایران بازپخش کرد.
سارا تانکردی امروز برایم جذاب تر استآنجایی که مایکل اسکافیلد از او درخواست می کند تا برای فرار، درب اتاق معاینه را باز بگذارد.او مجبور است بین عشق به یک زندانی و آزادی مشروطش انتخاب کند. و سارا به چالش کشیده می شود.یک صحنه سارا توی ماشین نشسته و مبهوت است و گریه می کند. ..باز گذاشتن درب برای سارا یعنی پذیرشِ دعوت عشق. دیگر مطرح نیست که به این عشق
Artist: BTS | Music Name: Boy With Luv | Genre: Pop | Released: 2019 | Album: Map of the Soul: Persona | BTS – Boy With Luv (Music Video)

هنرمند: بی تی اس | نام موزیک: پسر با معشوق | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (بی تی اس) BTS با نام (پسر با معشوق) Boy With Luv 

ادامه مطلب
یه وقتایی میشینم رفتار یک گروه رو برای خودم تحلیل کنم. به نتیجه که میرسم تازه این خوره به جونم می افته که نکنه از عمد میخواستن تحلیل من همین باشه؟
باز فکر میکنم خب نکنه میخواستن من فکر کنم که اونا فکر میکنن تحلیل من این باشه؟
باز....؟
و اینطوری میشه که هیچکدوم از نظرها هیچوقت نمیتونن کاملا درست باشن هر تصمیمی که بگیرم پنجاه درصد احتمال خطا داره. توی همچین دنیایی میشه کسی رو به خاطر تصمیمی که یک زمانی فکر میکرده درسته گرفته و حالا فهمیده اشتباه
دومین آلبوم استودیویی از گروهِ گرانجِ نیروانا (Nirvana) با عنوان "بی خیالش" (Nevermind) در سال 1991 منتشر شد. یکی از موفق ترین آلبوم های همان سال و پیشتاز نسبت به آلبوم هایی مثل "خطرناک" (Dangerous) از مایکل جکسون!
[دانلود هر ترک به صورت جداگانه، برای دانلود روی نام ترک کلیک نمایید]
1.Smells Like Teen Spirit
2.In Bloom
3.Come As You Are
4.Breed
5.Lithium
6.Polly
7.Territorial Pissings
8.Drain You
9.Lounge Act
10.Stay Away
11.On a Plain
12.Something in the Way

نتونستم جلوی خودم رو بگیرم که پست نذارم! چون امروز تولد کسیه که توی این مدت کوتاهی که میشناسمش حسابی دلم رو برده! کسی که جزو اون دسته کسایی هستش که تا آنلاین میشم چک میکنم ببینم ستاره ش زرده یا نه ! یه دختر قدرتمند و عاشق خانواده و کار! یه دختر که برای هدفش میجنگه و پزشکی را به اندازه ی جان دوست دارد!!!! درست حدس زدین !!!! مریدا!!!!
مریدای قشنگم !
تولدت مبارکککککککککککک!!!!
اینم دو مدل کیک :

اینم نوشیدنی :

اینم بادکنک ها و کادو ها :

اینم از تیرامیسو!!!:

بامداد اول خردادتون بخیر!
با گزارشی از بولت ژورنال اردیبهشت در خدمت‌تون هستیم! (پست اولش اینجاس)

۱) یه تعداد هدف مشخص کرده بودم اول ماه، که میشه چهار مورد کلی در نظرشون گرفت. دو تا رو انجام دادم و دو تا رو نه. و باید اعتراف کنم اون دو تایی که انجام ندادم سخت‌تر بودن :/

۲) آقا من هنوزم درست حکمت Mood Tracker رو نفهمیدم. ملت کلی هم نقاشی و اینا می‌کنن براش و مثلا قراره بنا به حال و هوای هر روزشون علامت بزنن. حتی یه عده جدول کل سال رو یه جا می‌کشن برای
Artist: Monsta X | Music Name: Alligator | Genre: Pop | Released: 2019 | Album: Take.2 We Are Here | Monsta X – Alligator (Music Video)

هنرمند: مونستا ایکس | نام موزیک: تمساح | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (مونستا ایکس) Monsta X با نام (تمساح) Alligator
ادامه مطلب
مقدمه
حضرت رقیه علیها السلام فرزند امام حسین علیه السلام امام سوم شیعیان است. این اثر در پی بررسی سرگذشت آن حضرت و ذکر نام ایشان به نام رقیه در منابع تاریخی است. هدف از این پژوهش، رسیدن به نتیجه ای روشن درباره زندگی و ذکر نام و ابعاد زندگی حضرت رقیه علیها السلام در منابع تاریخی است.
در پی این سؤال که «سرگذشت حضرت رقیه در منابع تاریخی چگونه آمده است؟» نام، نام مادر، محل ولادت، سن، زمان و مکان وفات و محل دفن ایشان در منابع تاریخی مورد بررسی قرار
Artist: EXO | Music Name: Love Shot | Genre: Pop | Released: 2018 | Album: Love Shot | EXO - Love Shot (Music Video)

هنرمند: اکسو | نام موزیک: شلیک عشق | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (اکسو) EXO با نام (شلیک عشق) Love Shot 

ادامه مطلب
Artist: Momoland | Music Name: JJan! Koong! Kwang | Genre: Pop | Released: 2016 | Album: Welcome to MOMOLAND | Momoland – JJan! Koong! Kwang (Music Video)

هنرمند: مومولند | نام موزیک: جی جان کونگ کیلوان | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2016 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (مومولند) Momoland با نام (جی جان کونگ کیلوان) JJan! Koong! Kwang
ادامه مطلب
  نصف شبه و تنهایی.یه کسی رو میخوای که همیشه کنارت باشه تا تو تا آخر عمر احساس تنهایی نکنی.چشماتو میبندی و چند دقیقه بعد،چشماتو باز می کنی و میبینی تنها نیستی.میبینی یه کسی هستش که کنارته.مثل یه دوست...نه!مثل یه فرشته،مهربون و قلب مهربونی داره.
دستشو میگیری و باهم بیرون میرین.تو جاده،تو دشت و تو شهربازی،تا جون دارین میدویین.صدای خنده هاتون تا سقف آسمون میاد بالا،میچرخین و میرقصین.خسته میشین و رو زمین میخوابین.
چند دقیقه بعد،بلند میشی و بازم د
امروز دوباره رفته بودم دندون‌پزشکی. اولش اومد بگه بی‌حس نمی‌کنم، منم که از ترمیم هفته‌ی قبل تجربه‌شو داشتم گفتم نه. اونم نامردی نکرد سه تا آمپول بی‌حسی زد :دی (سه تا دندون بغل همو می‌خواست پر کنه.)
ترمیم از عصب‌کشی بدتره آقا :/ دندون پایین هم از دندون بالا سخت‌تره برعکس چیزی که فکر می‌کردم. همه‌ش زبونم مزاحم دکتر بود :|

اون دفعه که عصب‌کشی کرد گفتم عصبو نشونم داد؟ نگفتم! وسط کار یه چیز زردی گرفت تو هوا نشونم داد گفت می‌دونی این چیه؟ با
دانلود اهنگ ساقیا ساسی با کیفیت بالا
ساقیا می هی هی هی هی بریز بنویس گرکه نرقصم گله مندی بنویسساقیا پیک پیک پیک پیک پیک بریز بنویس هرکه نرقصد گله مندی بنویسکس نداند چیست امشب امشب ماجرا پس بدون معطلی نوش کن بادراوای منوتو خال لبات باد صبا عیشو نوش تو این هوامنو محتاج طبیبیست امشباتو حبیبیم شو عزیزم طبیبم شوتو حبیبیم شو عزیزم طبیبم شو
وای ساقیا می هی هی هی هی بریز بنویس گرکه نرقصم گله مندی بنویسحال خراب است گر حرام است من به می لب نزنم تو لبا
واکین فینیکس در اسکار 2020

واکین فینیکس , هنرپیشه فیلم جوکر , پیروز شد در جریان اسکار ۲۰۲۰ , جایزه اسکار شایسته ترین هنرپیشه نقش نخستین مرد را اخذ نماید .نود و یکمین عصر جوایز اسکار یا این که به عبارتی اسکار ۲۰۲۰ عمل خویش را آغاز کرده که نظیر سال قبل , مراسم سال جاری هم فارغ از اجرا کننده و گوناگون با سال‌های قبلی در هم اکنون برگزاری است . درحال حاضر در جریان جدیدترین خبرها سینما و تلویزیون , پیروز جایزه اسکار شایست
عشق پسر همون دختر مهربون ساده و با نمک و وفاداریه که تو سخت ترین شرایط زندگی همیشه پشت مردشه و اوضاع رو بر مردش سخت نمیکنه ...
درکش میکنه و هواشو داره ...

یه روز دختر بهش گفت قول میدی که هیچ دختری رو بیشتر از من دوست نداشته باشی ؟
پسر: من دوستت دارم اما نمیتونم همچین قولی بدم ...
دختر با گریه گفت: یعنی یکی رو بعد من دوست خواهی داشت؟
پسر با لبخند گفت: دختری که بعد تو دوست خواهم داشت تو رو مامان صدا میکنه ...

یه پسرایی هستن که هیچ وقت دیده نمیشن 
سرشون
درود
مطلبی که قرار می دهیم بر گرفته از وبلاگ اسم دخترانه است که البته به کوشش آقای کوروش نامی، معنی اسم های فارسی زیبا نیز تهیه گردید تا لیست کاملی از نام ها معرفی شوند. این نام ها به صورت جفت جفت ارائه شده اند برای فرزند دختر دوقلو. که امیدوارم مورد توجه ایرانیان عزیز (زوج های ایرانی) که به زودی صاحب دوقلو می شوند قرار گیرد.
لیست نام ها:
نام های دوقلوی دختر دختر
دُرنیان یعنی از نژاد مروارید و در  با ریشه عربی پارسیدُرجان به معنی مروارید جان با
یک درخت را براساس میوه هایش قضاوت کنیم تجزیه و تحلیل و بررسی کنیم نه براساس برگهایش چون برای یک درخت زمستان هست پائیز است باید اینها را درنظر بگیریم سرمازدگی هست خشکسالی هم هست آفت ها را در نظر بگیریم 
همه چیزهائی که یک درخت را تحت تاثیر قرار می دهند را حق و حقیقت در نظر باید گرفت اما درخت دوستی و محبت و عشق درخت فعالیت و فداکاری حمایت و عنایت و همکاری می خواهد هرچه توجهات و عنایات بیشتر و بهتر باشند طبیعتا تاثیرگذارند 
هرچه کمتر باشد تاثیرا
Artist: Steve Aoki & Monsta X | Music Name: Play It Cool | Genre: Pop | Released: 2019 | Album: Take.2 We Are Here | Steve Aoki & Monsta X – Play It Cool (Music Video)

هنرمند: مونستا ایکس | نام موزیک: اون بازی سرده | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (مونستا ایکس) Monsta X با نام (اون بازی سرده) Play It Cool 
ادامه مطلب
طیف وسیعی از محصولات ما شامل
نرده استیل ضد زنگ با لوله های افقی، نرده استیل ضد زنگ با پانل های شیشه ای، نرده
استیل  ضد زنگ با موانع کابل، نرده هایی از
جنس  استیل، اتصالات فولادی ضد زنگ، نرده های
ضد سرقت بدون واشر، نرده های اختصاصی با شیشه ، نرده های کابلی کششی، نرده های برنجی،
نرده های استیل ضد زنگ با غرفه های عمودی و پله که دارای طیف گسترده ای از سبک ها و
طرح می باشد.
تولید و عرضه نرده استیل ضد
زنگ که شامل نرده های استیل با چوب، نرده استیل با ش
با یک استرس شدید داشتم به خودکار قرمزش نگاه میکردم .  دل دردم شدیدتر شده بود. اوضاع دستگاه گوارشم اصلا اون موقع صبح خوب نبود.
پاسخبرگ رو گذاشت روی پاسخنامه ام و داشت چک میکرد. خودکارش رو آورد پایین و یک علامت زد .
توی دلم : اولین غلط
پاسخبرگ رو برداشت
و من به روایت تصویر

و سایر افراد داخل کلاس بدون شرح

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آ
تلگرام را می‌توان یکی از بهترین شبکه‌های مجازی دنیا دانست به صورتی که کاربران آن در ایران بیش از 40 میلیون رسیده‌اند. این شبکه اجتماعی محبوب منبع درآمد بسیاری از افراد است که به صورت‌های مختلف در آن فعالیت دارند.
در ابتدا با توجه به کم بودن کانال‌ها، هر کانال به راحتی برای خود ممبر جذب می‌کرد. با اضافه شدن کانال‌ها با موضوعات مختلف رقابت شدت گرفت و جذب ممبر برای کانال‌ها سخت شد. به طور کل بهترین راه برای جذب ممبر تولید محتوای خوب و تبل
کسب درآمد رایگان با سایت OjOOO

اطلاعات لازم:

شروع فعالیت : 2010
نوع برداشت : پشتیبانی از والت بیت کوین / اتریوم

حداقل برداشت سایت : 2 دلار
تعداد تبلیغات : بیش از 15 عدد در روز

حداقل مبلغ بابت هرکلیک : 0،0001 دلار
اعتبار : ((( مطمئن / در حال پرداخت )))

معرفی سایت و مزیا :
یکی از کاملترین و بهرتین رنکیک های سایتهای خارجی را دارا میباشد . این سایت که برای یک کمپانی آلمانی ست خدمات گشترده خورد را در اموری چون تبلیغات ، ارتباطات ، طراحی سایت افتتاح نموده که سایت
منطقه کمر در آنتالیا

تعطیلات به کمر شما را به یک شهر جهان وطنی در ترکیه می برد. شما اینجا اتفاق می افتد - از سواحل و زندگی شبانه گرفته تا پارک های ملی و مناظر کوهستانی.

مناظر کارت پستالیشهر ، کشور ، ساحل ، کوهستان - این شهر در جنوب غربی ترکیه کمی از همه چیز برخوردار است. در مرکز ، شما بوتیک ها ، بازارها و کافه ها را به همراه یک مارینا شیک با قایق بادبانی جت تنظیم کرده اید. در حالی که خارج از آن ، ویرانه های رومی و پارک های ملی وجود دارد. آهنگ های
صرفا جهت یادآوری بگم که اسفندماه نزدیک هست و ما شاهد تولدهای پیش رو هستیم

5 اسفند تولد "یاقوت خانم"
9اسفند تولد « :) » (وبلاگ اَبری سفید)
9 اسفند که تولد خودم هم هست
۱۵ اسفند تولد "آلاء خانم"
۱۵ اسفند تولد "جناب قدح"
25اسفند تولد"مریم خانم" (وبلاگ כنیاے یڪ انـωـاטּ چپ כست)
و جناب آقای لانتوری
و سردار سلیمانی
و آیت الله جنتی
و میرحسین موسوی
و همه‌ی آرزومندانی که دوست داشتند در این ماه متولد بشوند!
و ....
هست.
به عنوان کادو این خطبه‌ی امیرالمومنین عل
صرفا جهت یادآوری بگم که اسفندماه نزدیک هست و ما شاهد تولدهای پیش رو هستیم

5 اسفند(یا شاید هم 3اسفند) تولد "یاقوت خانم"
9اسفند تولد « :) » (وبلاگ اَبری سفید)
9 اسفند که تولد خودم هم هست
۱۵ اسفند تولد "آلاء خانم"
۱۵ اسفند تولد "جناب قدح"
25اسفند تولد"مریم خانم" (وبلاگ כنیاے یڪ انـωـاטּ چپ כست)
و جناب آقای لانتوری
و سردار سلیمانی
و آیت الله جنتی
و میرحسین موسوی
و همه‌ی آرزومندانی که دوست داشتند در این ماه متولد بشوند!
و ....
هست.
به عنوان کادو این خطبه‌
سعی کنید در زندگی آدم خونسردی باشید . با آرامش دادن به خود و توان بخشیدن می توانید به اعصاب و راوانتان آرامش بیشتری بدهید ، یکی از روش های های آرام شدن :
1-مطالعه کتاب است »  مطالعه کتاب می تواند شما را در دنیای زیبا و بی انتها غرق کند و مخصوصا این تاثیر از کتاب های رمان و داستان های علمی تخیلی بیشتر است ، همانگونه که شخصیت داستان گام هایش را بر میدارد شما به او توجه می کنید و سکوت و زندگی او را در خود تماشا می کنید و این شما را بیشتر از قبل به خود
سعی کنید در زندگی آدم خونسردی باشید . با آرامش دادن به خود و توان بخشیدن می توانید به اعصاب و راوانتان آرامش بیشتری بدهید ، یکی از روش های های آرام شدن :
1-مطالعه کتاب است »  مطالعه کتاب می تواند شما را در دنیای زیبا و بی انتها غرق کند و مخصوصا این تاثیر از کتاب های رمان و داستان های علمی تخیلی بیشتر است ، همانگونه که شخصیت داستان گام هایش را بر میدارد شما به او توجه می کنید و سکوت و زندگی او را در خود تماشا می کنید و این شما را بیشتر از قبل به خود
یک درصد فک کنین من فیلم hidden figures  رو نبینم :)) فیلم زنانی موفق که در ناسا کار میکنند و سعی میکنند که با تبعیض نژادی مبارزه کنند. یه قسمت از فیلم رو با جون و پوست و خونم حس کردم.اونجایی که میگه:
So, yes, they let women do some things at NASA, Mr. Johnson. And it's not because we wear skirts. It's because we wear glasses.
میدونین چند بار بهم گفتن به خاطر دختر بودنته که توی هیچ درسی نیفتادی؟ میدونین من هیچچچ وقت نرفتم واسه اعتراض به نمره؟ برای دیدن نمره هم به ندرت.. هر وقت میرفتم سرم پایین بود کلید رو میدی

تاریخ تولد:1992
شغل:مزذور
وضعیت:زنده
قد:صدونود سانتی متر(ماشالاه)
وزن:80 کیلو
اولین حضور:رزیدنت اویل6
گوینده انگلیسی:تروی بیکر(هر گیمری تروی رو میشناسه)
(تروی بیکر)
گوینده ژاپنی:دیاساکه نامی کاوا
(ایشون دوبلور خیلی معروف و کاربلدی هستن ولی نتونستم یه عکس ازش پیدا کنم)
موشن کپچر:دنیل سوث وورث(دنیل گوینده و موشن کپچر ورجیل از بازی دویل می کرای هم بوده)
(دنیل سوث ورث)
مدل صورت: بردلی دادز
(منم نمیدونم کجاشون شبیه همه! ولی میدونم امینم خ

تاریخ تولد:1992
شغل:مزذور
وضعیت:زنده
قد:صدونود سانتی متر(ماشالاه)
وزن:80 کیلو
اولین حضور:رزیدنت اویل6
گوینده انگلیسی:تروی بیکر(هر گیمری تروی رو میشناسه)
(تروی بیکر)
گوینده ژاپنی:دیاساکه نامی کاوا
(ایشون دوبلور خیلی معروف و کاربلدی هستن ولی نتونستم یه عکس ازش پیدا کنم)
موشن کپچر:دنیل سوث وورث(دنیل گوینده و موشن کپچر ورجیل از بازی دویل می کرای هم بوده)
(دنیل سوث ورث)
مدل صورت: بردلی دادز
(منم نمیدونم کجاشون شبیه همه! ولی میدونم امینم خ
ما باید به خداوند توسل جوئیم و از ایشان کمک بخواهیم هرچند وظیفه داریم در راه خدا فعالیت و فداکاری کنیم و صداقت و ایمان و فداکاری خودمان را به نمایش بگذاریم و در راه گره گشائی و مشکل گشائی و نان رسانی بی نهایت تلاش کنیم و چراغ روشن نمائیم و در تقویت این چراغ از دیگران هم کمک بخواهیم و این به معنای توسل به خلق نیست چون خداوند فرموده است در کارهای نیک همدیگر را یاری کنید کمک کنید 
صخا خدمتی همراه با صداقت و ایمان می باشد  تائب فداکاری کرد شما هم ه

همه دنیا ادموند کمپر را به عنوان یک قاتل جانی میشناسند ولی تقریبا هیچکس نمیداند که ای کیوی او بالای 136 بود...
شاید هم اشکال ما در همین است که به جای دیدن نکات مثبت در فردی بیشتر به نکات منفی افراد توجه میکنیم و این باعث میشود تا فرد ان جنبه منفی اخلاق خودش را که شاید خیلی کوچکتر از جنبه های مثبت اخلاقش بود را بصورت ناخود اگاه تقویت کند و در نهایت خودش را در جامعه نابود شده ببیند...

ادموند کمپر در بور بانک کالیفرنیا بدنیا امد و در دوران نوجوان

بازریابی یکی از راه های شناخته شده در بهبود کسب و کارهاست. هر شغلی برای پیشرفت به دنبال راه های مناسب بازاریابی است. هدف هر بازاریابی فروش بیشتر و کسب درآمد روز افزون است. اما حضور در عصر دیجیتال و تغییر روند فروش مشاغل که به صورت اینترنتی و مجازی انجام می شود تا حدودی روند بازاریابی را تغییر داده و به صورت مجازی تبدیل کرده است. هم کنون بسیاری از حرفه های بزرگ و حتی کسب و کارهای کوچک با برخورداری از سایت خدمات و محصولات خود را ارائه می دهند
چگونگی رشد گیاهان قرمز
گیاه قرمز یک اصطلاح عمومی است که من در این مورد برای گیاهان غیر سبز استفاده می کنم. اگر با دقت نگاه کنید ، هر گونه در حقیقت رنگ متفاوتی دارد.
خط اصلی پایه برای رشد خوب گیاهان سرخ این است که آنها باید سالم باشند.
 بسیاری از آکواریومها از اصول اولیه غافل می شوند - گیاهان ناسالم به ندرت زیبایی شناسی را نشان می دهند. این به معنای درک شرایط رژیم کوددهی منظم ، کنترل خوب CO2 ، جریان ، مدیریت بستر ، و ماهیان است.
اکثر مردم نسبت به ای
hi hoes 
خب اولا ب خوانندگان جدید وبم خوشامد میگم://!ک خب همشونو تو واقعیت و ن صرفا مجازی میشناسم
داره کم کم تعداد کسایی ک تو واقعیت میشناسنم و خواننده اینجان بیشتر بقیه میشه
یکمم غافلگیر کننده بود پست قبلی چسناله کردم ک کسی پستامو نمیبینه یهو اومدم دیدم 96تا کامنت جدید اومده"ک میشه گفت 80تاش مال دانیال بود"و خب انگار چسناله هه یجورایی اثر کرد تنکس گایز
i kinda feel awakward and uncomfortable right now butt...fuck it anyway
خب همونجور که قول داده بودم قرار شد ی لیست از فیلما و کت
سریال : Pertty Boys (پسران زیبا)
ژانر : همجنسگرایی ، عاشقانه
سال ساخت : ۲۰۱۸
زبان : تایلندی و کره ایزیرنویس فارسی : داردفرمت : MKVمحصول : تایلند و کره

وضعیت پخش 
به اتمام رسید
تعداد کل قسمت های سریال 
14 قسمت 
حجم کلی سریال 
4 فایل فشرده zip به حجم ۴ گیگ
کیفیت سریال 
 720p بلوری
خلاصه داستان :
پیت یک دانشجوی خوش تیپ و پولدار است که فوق العاده ترسو است. ترس او ناشی از این واقعیت است که او تلاش می کند همجنسگرا بودنش را از خانواده و دوستانش پنهان کند.
 مدیر بنیاد رند پال در گفتگو با شبکه «آر. تی»از نقش سازمان سیا در سازمان دهی اعتراضات اخیر گفت.
دنیل مک‌آدامز در این گفتگوی تلویزیونی تصریح کرد: دولت ترامپ از طریق "مرکز مأموریت ایران" در سازمان "سی. آی. ای" به ریاست مایکل دی آندری(اMichael D'Andrea) در اعتراض های چند روز اخیر ایران نقش بازی کرد. هدف مایک تغییر رژیم ایران با کمک سازمان مجاهدین خلق و گروه های تجزیه طلب است.مجری برنامه از مک‌آدامز می‌پرسد: آیا فکر می‌کنید که نا آرامی ایران فقط [کار رژیم
یک:
روی دفتر قلبم دیگر نام تو نیست ...
نام قصه ای ست که دیگر تو ...از آن رفته ای ...
دو:
مدال شجاعت از جنگ چشم ها ... مال تو ...
برده ای هوش شهری ... که درخیال چشم های توست ...
سه:
خم شد از کمر زلیخا و تو هنوز چون سرو ...
درزمستان رابطه ها ...چه قدم ها که ... نمی زنی !
چهار:
فروخته ای مرا به عنوان برده و پول ...
اساسا عشق یعنی چقدر من می ارزم!
پنج:
روی دستم عکس دست توست ...اما دست تو ...
دستبند از عشق دست دیگری دارد که دست من ... هیچ!
شش:
مزار شش گوشه ات را به روز حادثه ها ...
به
به جای اینکه افراد را استخدام کنید ، خودتان کارها را انجام دهید
مردم بارها و بارها از من سؤال کرده اند که چرا حالا که توانایی آن را دارم ، مردم را استخدام نمی کنم ، تیم می سازم و خودم را متوقف نمی کنم. درعوض ، هر روز من هنوز هم روی تمام محصولات خودم کار می کنم. من قسمت انتهایی ، قسمت جلویی را رمزگذاری می کنم ، طرح و آرم ها را طراحی می کنم ، بازاریابی را انجام می دهم و برای آن فشار می آورم.
توضیح این دشوار است اما چرا جان کارماک آن را بهتر از آنچه ت
هرچند که احتمالا باید بعد از این همه مدت که
خبری ازم اینجا نبوده ، یه پست خیلی درست و حسابی راجع به یه اتفاق درست حسابی تر بزارم ، اما خب راستش هرچی
که میگذره ، احساس می کنم کمتر دنیا و آدم هاش رو می شناسم و ترجیح می دم همه چیز
رو صرفا به یه سکوت محترمانه بگذرونم و هیچی نگم.
اما برای خالی نبودن عریضه ، شاید بد نباشه کمی
راجع به بلک میرور بگم.

من در طی این چند ماه ، ریک اند مورتی هم دیدم و
انصافا ، خصوصا در اپیزود های اول ، حیرت انگیز بود سریال ، اما
حرم‌ت آلبوم حسرت‌های ماست...
کاش این آلبوم حسرت‌ها، آلبوم خاطرات شود...
پ.ن:
شاید بپرسید، من این چند وقت چیکار می‌کردم، باید بگم که در حال ضبط دو تا فایل آموزش و معرفی امکانات نرم‌افزار اکسل (در حد معرفی کلی Nodexl و PivotTable ) بودم و خیلی هم ذوق زده هستم که یکی از کارهایی که همیشه دوست داشتم انجام بدم ولی نشد رو بالاخره با قدرت انجام دادم، البته که قطعا کم و کاستی داشت ولی به نظرم واسه شروع خوب بود.
پ.ن:
یه جمله‌ای تو سریال دیدم که خیلی قشنگ بود(تعمد

جناب حسن صحرایی

علی غلامی

هیأت پایین تکیۀ دارابکلا در مشهد مقدس . مراسم چهل و هشتم. 17 آبان 1397.

و

و

حجت‌الاسلام سیدمحمد شفیعی دارابی مشهد. سخنرانی در جمع هیأت دارابکلا

و

حاج علی میرزا چلویی

و

حرم امام هشتم. 16 آبان 1397.

سنگ قبر مرحوم آیت الله نخودکی. حرم امام رضا (ع). ارسالی مسعود دارابکلایی مشهد

جلسه با شورای دارابکلا. ارسالی جناب آزاد طالبی

24 آبان 1397.

و

طلوع دارابکلا. آبان 1397. ارسالی حمید عباسیان

بنده از آن دست دانش آموزان سحرخیزی هستم که مخصوصا در ماه دی:) صبح۴:۵۰ از خواب می پرم و هجوم می برم برای مرور(مدیونین فک کنین چیز دیگه ای باشه:) و به همین منوال ادامه می دهم تا زمانیکه ۱۵مین به شروع امتحان بماند. در این لحظه متحول شده از جا میپرم و هجوم می برم برای پوشیدن فرم مدرسه و گلاب به روتون، روم به دیوار برای تخلیه:| بدین ترتیب هنگامیکه ۷مین به شروع امتحان مانده این شخص تازه خانه را به مقصد مدرسه ای که در بهترین شرایط ۱۵مین فاصله دارد! ترک می
بنده از آن دست دانش آموزان سحرخیزی هستم که مخصوصا در ماه دی:) صبح۴:۵۰ از خواب می پرم و هجوم می برم برای مرور(مدیونین فک کنین چیز دیگه ای باشه:) و به همین منوال ادامه می دهم تا زمانیکه ۱۵مین به شروع امتحان بماند. در این لحظه متحول شده از جا میپرم و هجوم می برم برای پوشیدن فرم مدرسه و گلاب به روتون، روم به دیوار برای تخلیه:| بدین ترتیب هنگامیکه ۷مین به شروع امتحان مانده این شخص تازه خانه را به مقصد مدرسه ای که در بهترین شرایط ۱۵مین فاصله دارد! ترک می
بسم الله الرحمن الرحیم
سفره رئیس جمهور
چقدر به جزئیات توجه می کنی چقدر حساسیت ات بالا هست؟ من که نمی دونم شما عزیز دلم چقدر حساسیت ات نسبتبه موضوعی مثل اعتماد اجتماعی بالا هست یا نیست. من فقط می تونم حدس بزنم که به نظرم می رسه که شما خیلی فرد حساس و با احساسی هستی. کارکردن را دوست داری و به جای کمالگرایی و کمال طلبی درلحظه حال بهترین کار را انجام می دی.
سفره خانه را با قورمه سبزی پخته شده خوشمزه با طعم و بوی نارنج گونه ای که نشانی از شهر شیراز ش
بزرگ ترین مجموعه عکس متن دار میمیرم برات برای عکس پروفایل موبایل و کامپیوتر، دانلود خاص ترین و بهترین متن نوشته های می میرم برات در اقسام مختلف رزولوشن
نگو میمیرم برات بگو میمونم باهات
تو هر جای جهان باشی برات از دور میمیرم

عکس نوشته میمیرم برات عشقم,عکس نوشته میمیرم واست,عکس نوشته من میمیرم برات,عکس نوشته عاشقانه میمیرم برات,عکس نوشته های میمیرم برات,عکس نوشته همسرم میمیرم برات,عکس نوشته ی میمیرم برات,عکس نوشته عاشقتم میمیرم برات,عکس ن

حس میکنم چیزهایی که قراره در این کتاب بنویسم یکمی بیرحمانه به نظر برسه ولی خب باید حقیقت ها رو نوشت.
برای همین متنی رو ضمیمه پست میکنم که وقتی کتاب رو خریدم نوشته بودم.
تیراژ 500 نسخه؟اونم برای چاپ پنجم؟من نمیفهمم صعنت چاپ و بازار کتاب داره به کجا کشیده میشه.وقتی خریدمش خوشحال بودم چون بعد از گشتن کتابفروشی های متعدد و هربار ناامید شدن با شنیدن جمله " نداریمش متاسفانه " رفتم کتابسرای تندیس توی خیابون ولیعصر و خب تنها نسخه ای که براشون مونده
۱. برای شروع کار اول باید موها رو طبق روشی که برای کوتاهی موها وجود داره تقسیم بندی کنید تا
کوتاهی مو در همه قسمت های سر به یک شکل انجام بگیره.
۲. شانه مخصوص پیتاژ کردن موها رو به آرومی در دست بگیرید. بهتره که این ابزار رو از
نوع با کیفیت و دارای ایمنی خوب انتخاب کنید تا مشکلی در حین انجام کار ایجاد نکنه.
برش زدن موها باید از انتهای مو شروع بشه.
بهتره با برش های کم شروع کنید. چرا که هر بار میتونید به عقب برگردید و موهای بیشتری رو برش بزنید.
پس پ
حس میکنم چیزهایی که قراره در این کتاب بنویسم یکمی بیرحمانه به نظر برسه ولی خب باید حقیقت ها رو نوشت.
برای همین متنی رو ضمیمه پست میکنم که وقتی کتاب رو خریدم نوشته بودم.
تیراژ 500 نسخه؟اونم برای چاپ پنجم؟من نمیفهمم صعنت چاپ و بازار کتاب داره به کجا کشیده میشه.وقتی خریدمش خوشحال بودم چون بعد از گشتن کتابفروشی های متعدد و هربار ناامید شدن با شنیدن جمله " نداریمش متاسفانه " رفتم کتابسرای تندیس توی خیابون ولیعصر و خب تنها نسخه ای که براشون مونده بو
نویسنده: اشرف الفلاحی
دیپلماسی ایرانی: عمان خود را "دوست همه" می
داند. با این حال برخی با دیده شک به این ادعا نگاه می کنند و معتقدند که
سلطان قابوس در پس این ادعا مسیر قاچاق اسلحه برای انقلابیون یمنی را هموار
می کند.

عمان از حمله ائتلاف نظامی به رهبری عربستان در یمن برای
حمایت از عبد ربه منصور هادی در برابر انقلابیون یمنی (حوثی ها) که از مارس
2015 آغاز شد، فاصله گرفت. عمان تنها کشور شورای همکاری خلیج فارس است که
حضور خود را در این ائتلاف عربی ا
کتاب " پیشگویی ، آنچه آینده برایتان مقدر نموده است " ، در سال 2008 توسط سیلویا بروان به چاپ رسید . نویسنده ای با ادعاهایی عجیب درباره ی ارتباط با ارواح و قدرت دیدن صحنه هایی در آینده . چیزی که به طور خاص این کتاب را در این روزهای بحرانی به موضوع بحث تبدیل کرده ، جملاتی است که به پیش بینی ویروسی همه گیر در سال 2020 اشاره دارد . اما این مطلب تا چه صحت دارد ؟

در کتاب " پیشگویی " دقیقا چه جملاتی نوشته شده ؟
این کتاب توسط دکتر عباسعلی زارعی در سال 87 ترجمه شد
فیلم طنز کلمبوسوضعیت سینمای کشور‌ایران هر روز بحرانی تر می شود و هیچ کس نیز نگرانِ این حالت نیست ساخت و نمایش فیلم های کمدی مبتذل در معنای حقیقی کلمه و واژه منجر شده سینمای کشور‌ایران به قهقرا برود , هر بار که فیلم کمدی نمایش می شود و آن را می‌بینیم توبه میکنیم که دیگر به تماشای همچین فیلم های سخیفی نشینیم البته باز نیز گول می‌خوریم و فکر‌می کنیم برای مثال فیلم کمدی کلمبوس زیرا فیلمسازش فیلم های استانداردی در کارنا
این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه ها
آموزش روش ترجمه ی انگلیسی به فارسی

روش ترجمه شیوه به کار رفته در ترجمه کل متن است (method) ولی تکنیک ترجمه به اجزای کلامی به کار رفته در ترجمه بستگی داشته و می‌تواند در کلمات و صفحات مختلف به گونه‌ای متفاوت انجام شود. (technique). مترجمین موفق با استفاده از تکنیک‌ها، ترجمه‌ای روان و قابل درک را ارائه می‌کنند. در این مطلب ۷ تکنیک مفید برای ترجمه خوب بررسی می‌شود.

۱-قرض گرفتن (Borrowing)
در این تکنیک در واقع کلماتی از زبان منبع در ترجمه لحاظ می‌شود. به
مثلا یه روز باشه اواخر اردیبهشت،کف اتاقم دراز کشیده باشم،ساعت هشت شب باشه،اسمونم اسمون بعد غروب باشه،رنگشم ازون ابیای تیره باشه که انگار هوا تاریک ولی تاریک نیس،اهنگ im your ghost هم پلی باشه،چراغا هم خاموش باشه،کتاب زیستم اونور بحال خودش رها شده باشه.
هیچ اتفاقی نمیفته،ولی انگار اون ساعت،اون لحظه برای همیشه تو ذهنم ثبت میشه،همینقدر بی دلیل،تو یاد موندن دلیل نمیخواد،شایدم دلیل داره ولی اونقد عمیقه که سلولای مغزمم درکش نمیکنن بیان بمنم بگن.ا
Hi dudezzz
اینروزا خیلی روزای شلوغی داشتم،شایدم واقا کار خاصی نداشتم و فقط ذهنم شلوغ شده بود
رفته بودم کلاس گیتار امشب،دفتر تمرینمو ننوشته بودم"ک چقد کار کردم و اینا" بش گفتم ک اینروزا خیلی پراکنده کار کردم بخاطر همی دقیق نفهمیدم چقد تمرین کردم
استاد گیتارم گف" اره میدونم برا خودمم پیش میاد ک یوقتایی ی چیزایی ذهنمو مشغول کنه نتونم بکارام برسم،ولی بالاخره یجا به خودم میام و میگم که خب دگ مسخره بازی بسه!از الان جدی"
راسش چیز خاصیم نگف ولی خب بم ی ت
یک:
بیرون کشتی چشمان تو ... نوح ام به اذن الهی ...
بایدم جمع کنم جهانی ... درون چشم های تو ...
دو:
تکلیف مرا روشن کردی و دیگر خاموشی ام چرا؟
می گویمت از تلاطم خودم" دریا " و " موجهاش"!
سه:
بدون فکر مرا سوزانده ای میان عکس ها ...
حالا  میان تصاویر گذشته ... دنبال من بگرد!
چهار:
فراموشم شد دستهایت از بس هوا گرم است ...
دستان سرد من ... با دست های تو دیگر چه کارها!

پنج:
لبهایت ...
تا فروبسته شد ... دنیا کلید شد ...
حرف نمی زنی ومن ...
میان قفل ها ... ایستاده ام!
شش:
مزار شش گو
      .دوستت دارم -
گفت درحالی که دستاشو نرم نرم به طرف حفره پوچ می برد.
-نوشته هات زیبان.هرچیزی درمورد تو زیباس.کمرت همونقد با وزن و قاعده منحنی شده که شعرات-

منحنی خطوط مغزم چی؟چونکه شعرام ازونجا میاد...اروم اروم لایه هارو ازهم سوا میکنه و میرسه تا نوک انگشتام...قافیه ها کف دستم-
 رو چندخطی میکنن و میشن گودال اثر انگشتی...به خاطر همینه که اثر انگشت هرکی متفاوته.چون ادما داستانای خودشونو دارن. ولی هرکسی سبک موردعلاقش فرق داره.یکی کامو و بوکوفو
امتحان انشا نوبت اول یازدهم تجربی
به قلم من
موضوع:ویژگی های ظاهری و رفتاری یک شخصیت را توصیف کنید.

از همان اول روز که دیدگانم به جمالش روشن شد جذابیت او چون شیرعسل به کامم نشست.به اثری هنری می مانست..نه ازان جهت که همگان او را زیبا می پناشتند.بالعکس یک اثرهنری مدرنیته بود و هرکسی قادر به درک جذابیت این قبیل اثار هنری نیست.اورا الیس می نامند و خودش نیز چون اسمش شکوفه گیلاسی در مرداب زمستان خاکستری این زمانه است.

متوسط قامت بود,انقدر که درم
جعبه دنده‌های CVT
CVT یا Continuously Variable Transmission به معنی سیستم انتقال قدرت متغیر است. اولین CVT در سال 1986 به ثبت رسید. تکنولوژی این نوع گیربکس در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است تا آنجا که امروزه چندین کارخانه خودروسازی از جمله جنرال‌موتورز، آئودی، هوندا و نیسان از این تکنولوژی در خودروهای جدید خود استفاده کرده‌اند و برنامه تحقیقات گسترده‌ای را هم برای بهبود بازده این نوع گیربکس در دستور کار دارند. 
هنگامی که در یک خودرو و در شرایط عادی

آداب و رسوم خرید گلهای مناسبتیبرای ارسال گل به دوستان و آشنایان دلایل بسیاری وجود دارد، از جمله برای بیان یک احساس عاشقانه به فردی که دوستش دارید، برای تبریک تولد، برای گرامیداشت فردی که فوت کرده، و یا حتی یک موفقیت کاری برای مدیر یک مجموعه.خرید گل شاخه ایهر یک از این موقعیت‌ها دارای آداب خاص خود است، اما چیزی که بین آنها مشترک است این است که می توان به مناسبت هر کدام از این اتفاق‌ها، دسته گل یا تاج گلی را به صورت آنلاین از بازاره
1-اجتماعی 
رپ کن ها : هیچ کس ، یاس ، شاهین نجفی ، بهرام ، حامد فرد ، عماد قویدل ، عرفان و .....
یاس از چی بگم : 

>>>لینک دانلود >>>
2-سیاسی 
رپ کن ها : شاهین نجفی ، بهرام ، حصین ، و....
3-گنگ
نیما نیموش ، امیر خلوت ، سهراب ام جی ، رضا پیشرو ، زدبازی ، اوج ، حصین و....
امیرخلوت - میمونم :

>>>لینک دانلود >>>

رضا پیشرو - چاقال نامه 

>>>دانلود>>>
4-دیس لاو
امیر تتلو ، بهزاد پکس ، مهراب ، علی بابا ، میلاد راستاد و.... 
امیر تتلو : دلم میخواد 

>
هم اکنون روی تختم دراز به دراز با چشمان باز ارمیده ام و "کتاب دزد" درکنارم است.و به هیچ چیز فکر میکنم. این مضحک است.من نمی توانم به چیزی فکر نکنم چون بازهم درهمان حال دارم به هیچ چیز فکر نکردن فکر میکنم.درواقع همین حالا به این فکر کردم که من دارم به چیزی فکر نمی کنم.مثل سال ششم دبستان. دو اینه در راهروی بین پله ها دقیقا روبه روی هم قرار گرفته بود و من هربار به انعکاس -یا بهتر بگویم انعکاس های- خودم دران اینه ها زل میزدم و این فکر مثل خوره به جانم می
hi hoes
بالاخره اومدم وب و ....سوپرایز سوپرایز!
قرار نیس مطلب جالب توجهی بزارم
اومدم فقط شرح حالی بدم و برم و یکم وباتونو چک کنم
و این چن وقت اخیری ک نبودم...چ اتفاقاتی افتاد؟
اولا...یاسی کجاس:/؟؟چرا رف دوبارهههه...چرا هی میرین شما-ـ-بخدا جو اینجاهم داره عین توییتر ب گوه کشیده میشه
گایز واقا اگ با حرفای یکی حال نمی کنین زورتون نکردن بیاین وبش و کامنت بزارین و نقدش کنین...درصورتی این حقو دارین ک خود طرف ب شما گفته باشه"نظرتو راجبم بگو" و این داستانا!
گفت
گفده بودم ک قراره یکار بد انجام بدم
شاید خ مسخره باشه ولی یجورایی خ بنظرم هیجان انگیز بود
و الان ب هیچ عنوان پشیمون نیسم(خب شایدم باید باشم اگ تااخر هفته پی ام نده)
خب قضیه ازونجا شروع شد که فک کنم حدودا پونزدهم فروردین بود داشتم با یکی از دوسام(گای فرند)چت میکردم
این پسرو که خیلیم پسر خوبیه(؟) من از مهدکودک میشناسم....بعد از مهدکودک البت گمش کرده بودم سر ی جریانی پارسال پیدا کردیم همو از تو تل...ازون موقع دوبار همو دیدیم ولی خب مامانامون بودن دگ
های مای بچز!
حقیقتا ایده ای نداشتم راجب چی پست بزارم
ینی خیلی ایده دارما!ولی روز به روز ایده هام دارن بیشتر غیرقابل انتشار میشن و بیشتر در انزوای نوت خاطراتم مدفون میشن:/
تااینک دگ نتونسم بقول این باکلاسا سلف کنترلمو برباد فنا دادم و تصمیم گرفتم راجب ی موضوع یا بهتر بگم قشر بزرگی از جامعه حرف بزنم: "پوزرها" "خودنما ها" "عنتلک ها و جوجه هنری ها" و دراخر "متظاهران!"
خب کاملا درست همه ما یجاهایی تظاهر میکنیم...پیش خانواده تظاهر به مودب بودن..."مثلا اگ
اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کوله کوهنوردی لطفا از صفحه ما بخواهید.
مواریث فرهنگی منقول؛ شامل اشیای باستانی و تاریخی وهنری است که درب گنجینه های ملی و شخصی نگهداری و به طرف اشیای زیرخاکی و روی خاکی یا موروثی و هنری تقسیم می شوند. ۲- کلکسیون ها: عناصر همگن شامل بناهای مجزا یا مجتمع که از حدسی متلاشی با بی مانند غایب بودن معماری و نیز مقید قسم به موقعیت آنها درون یک منظره طبیعی سوگند به ملاحظه تاریخی
ترجمه نیتیو یا بومی چیست؟
در این مقاله ابتدا به این موضوع خواهیم پرداخت که ترجمه ی بومی چیست و کجا کاربرد دارد؟برای درک آن یک مثال می زنیم. فرض بفرمایید برای مسافرت به شهر یا کشوری رفتید که به زبان آنها مسلط نیستید و متوجه صحبتهای مردم آن منطقه نمی شوید.مسلماً نیاز به مترجم همراه احتیاج دارید. حال باید فکر کنید که مترجم همشهری و همزبان خود را انتخاب نمایید یا مترجم بومی آن منطقه بهتر است.
دراین شرایط به نظر می رسد که انتخاب مترجم بومی بسیار ب
آیا شما به تازگی محوطه سازی برای باغ خود انجام داده اید؟ به عبارت دیگر ، آیا ظاهر پلاک رستوران شما به دلیل عدم جذابیت محدودیت تضعیف شده است؟ محوطه  بیرونی رستوران شما ممکن است بازتاب نادرستی از کیفیت مواد غذایی و خدماتی باشد که در داخل به دست آمده است. مطالعات نشان داده است که رضایت مشتری ازتجربه ناهار خوری می تواند تحت تأثیر عواملی مانند کیفیت خدمات ، زمان انتظار ، انتخاب منو ، قیمت ها ، کیفیت مواد غذایی ، راحتی و محیط باشد. با این حال ، ت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها