نتایج جستجو برای عبارت :

Breaking Bad افسار گسیخته

دانلود سریال Breaking Bad ( افسار گسیخته )

به پایان رسیده

نام سریال : Breaking Bad
ژانر : جنایی ، درام ، هیجان انگیز
سال : ( 2008 – 2013 )
خلاصه داستان : داستان سریال درباره یک معلم شیمی میانسال است که متوجه می شود که دارای سرطان ریه است و ۲ سال بیشتر وقت برای زندگی ندارد. او که وضع مالی خوبی ندارد و دارای همسر و پسری معلول می باشد، به این فکر می افتد که باید قبل از مردن زندگی خانواده خود را تامین کند. پس با توجه به آشناییش به علم

دانلود سریال Breaking Bad ( افسار گسیخته )

به پایان رسیده

نام سریال : Breaking Bad
ژانر : جنایی ، درام ، هیجان انگیز
سال : ( 2008 – 2013 )
خلاصه داستان : داستان سریال درباره یک معلم شیمی میانسال است که متوجه می شود که دارای سرطان ریه است و ۲ سال بیشتر وقت برای زندگی ندارد. او که وضع مالی خوبی ندارد و دارای همسر و پسری معلول می باشد، به این فکر می افتد که باید قبل از مردن زندگی خانواده خود را تامین کند. پس با توجه به آشناییش به علم
اکنون پنج فصل از آن گذشته است، آیا Better Call Saul از مبدا خود بزرگتر است؟ سریال Breaking Bad یک نمایش خوب و کم نظیر است و به درستی یکی از جواهرات درخشان عصر طلایی تلویزیون محسوب می شود. اما من می خواهم دلایلی بیاورم تا بگویم Better Call Saul، که تازه فصل پنجم خود را تمام کرده است، یک برنامه برتر است.

ادامه مطلب
افسار گسیخته Breaking Bad به همراه نسخه کم حجم
بروزرسانی :فصل ۰۵ ، قسمت پایانی اضافه شد
وضعیت: به اتمام رسیده
پخش: (۴۹ دقیقه )
سالهای پخش: ۲۰۰۸-۲۰۱۳
شبکه: AMC
ژانر : جنایی | درام | هیجان انگیز
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۹٫۵
 کیفیت : BluRay 1080p  – ۷۲۰p – 480p
کارگردان : Vince Gilligan
ستارگان : Bryan Cranston, Anna Gunn and Aaron Paul
خلاصه داستان :
داستان سریال درباره یک معلم شیمی میانسال است که متوجه می شود که دارای سرطان ریه است و ۲ سال بیشتر وقت برای زندگی ندارد. او که وضع مالی خوبی ندارد و دا
فیلم فوق‌العاده ال کامینو فیلم برکینگ بدEl Camino A Breaking Bad 2019
ژانر : اکشن , درام
بازیگران : Aaron Paul,Jesse Plemons,Krysten Ritter,Charles Baker,
محصول: ایالات متحده آمریکا
تاریخ انتشار : 2019
⏰مدت زمان: 122 دقیقه
کیفیت WEB_DL 
ادامه مطلب
نمیدونم چه مرگمه
افسار پاره کردم
چرت و جمله ی قصار نمیگمآ
به معنی واقعی کلمه افسار پاره کردم
خشم و عصبانیت داره توم غوغا میکنه
کلا رد دادم
کاش حساب و کتابی نباشه و با مرگ همه چی تموم شه 
یه هیچ مطلق
در اون صورت کاش بمیرم
دلم عدم ه کان لم یکن میخواد
‌برم یه جایی که خودم باهام نباشه
از این خوده لعنتی بیشتر از همه چی رنجورم
دانلود فیلم ال کامینو: فیلم برکینگ بد El Camino: A Breaking Bad Movie 2019
Download Film El Camino: A Breaking Bad Movie 2019
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم ال کامینو: فیلم برکینگ بد
ژانر فیلم : اکشن، درام
زبان فیلم : دوبله فارسی + سانسور شده
سال انتشار : 2019
محصول کشور : امریکا
کارگردان : وینس گیلیگان
کیفیت : 1080p / 720p
بازیگران : جسی پینکمن پس از آنکه موفق می‌شود از چنگ جک و دار و دسته‌اش بگریزد، باید با پلیس و آشفتگی‌های
I had no option left again
I don't know what's  worth fighting for... 

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">
داستان سریال درباره یک معلم شیمی میانسال است که متوجه می شود که دارای سرطان ریه است و ۲ سال بیشتر وقت برای زندگی ندارد. او که وضع مالی خوبی ندارد و دارای همسر و پسری معلول می باشد، به این فکر می افتد که باید قبل از مردن زندگی خانواده خود را تامین کند. پس با توجه به آشناییش به علم شیمی، همراه با یکی از شاگردان سابقش شروع به ساخت و فروش مواد مخدر می کند...
اگه اهل فیلم سریال باشید قطعا تا حالا اسم سریال Breaking Bad رو شنیدین، سریالی که بهترین بودن لایق
داستان سریال درباره یک معلم شیمی میانسال است که متوجه می شود که دارای سرطان ریه است و ۲ سال بیشتر وقت برای زندگی ندارد. او که وضع مالی خوبی ندارد و دارای همسر و پسری معلول می باشد، به این فکر می افتد که باید قبل از مردن زندگی خانواده خود را تامین کند. پس با توجه به آشناییش به علم شیمی، همراه با یکی از شاگردان سابقش شروع به ساخت و فروش مواد مخدر می کند...
اگه اهل فیلم سریال باشید قطعا تا حالا اسم سریال Breaking Bad رو شنیدین، سریالی که بهترین بودن لایق
?Empty spaces, what are we living forAbandoned places, I guess we know the score?On and on, does anybody know what we are looking forAnother hero, another mindless crimeBehind the curtain, in the pantomime?Hold the line, does anybody want to take it anymore
The show must go onThe show must go onYeahInside my heart is breakingMy make-up may be flakingBut my smile still stays on
Whatever happens, I'll leave it all to chanceAnother heartache, another failed romance?On and on, does anybody know what we are living forI guess I'm learning (I'm learning), I must be warmer nowI'll soon be turning (turning, turning, turning), 'round the corner nowOutside the dawn is breakingBut inside in the dark I'm aching to be free
The show must go onThe show must go on (yeah yeah)Ooh, inside my heart is breakin
دانلود سریال Breaking Bad با لینک مستقیم
فصل اول تا پنجم اضافه شد
نسخه BluRay 1080p اضافه شد
نسخه BluRay 720p اضافه شد
نسخه x265 10bit اضافه شد
نسخه کم حجم x265 اضافه شد
 9.5/10 از 1,268,626 رای
 87/100
کیفیت: BluRay 1080p
ژانر: جنایی، درام، هیجان انگیز
مدت زمان: 49 دقیقه
شبکه: AMC
سال های پخش: 2013-2008
روز پخش: یکشنبه
وضعیت: به اتمام رسیده
کارگردان: Vince Gilligan
ستارگان: Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn
داستان سریال درباره یک معلم شیمی میانسال است که متوجه میشود که دارای سرطان ریه است و 2 سال بیشتر وقت ب
افسارگسیخته داستان والتر وایت (برایان کرانستون) دانشمند شیمی زحمتکش و بی‌حاشیه که معلم یک دبیرستان است را به تصویر می‌کشد. وایت در ابتدای داستان متوجه می‌شود مبتلا به سرطان ریه است. او پیش از فرارسیدن مرگش، برای تأمین مالی خانواده‌اش به همراه دانش‌آموز پیشین خود، جسی پینکمن (آرون پال) شروع به تولید و پخش مت‌آمفتامین (شیشه) می‌کند اما رفته رفته به این کار آلوده شده و خود تبدیل به یکی از بزرگترین مافیای مواد مخدر در جنوب ایالات متحده می‌
خسته از شکست های پیاپی... وقتی به خود فکر می کنم به جز تنها جنگیدن با هیولاهای زندگی چیزی به خاطر ندارم.من در ترک عادت از خودِ سابقم، بیزاری جستم، اما ...درست مثل سردار شجاعی بودم که بالاخره یک روز خستگی بر او غالب شود.عمری جنگیدن و خلاف جریان روزگار بر اسبی تاختن...به یکباره افسار اسب را رها کردم.کنار گوش اسب نجوا کردم: برو سفید...هرجا تو بروی می آیم.
سفید راه افتاد ،به سمت انتهای دشت سرسبز... چهره ام رفته رفته درهم می شد. اینجایی که مرا می برد جای
دانلود رایگان فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie 2019 با لینک مستقیم
دانلود فیلم  ال کامینو برکینگ بد 2019 کیفیت عالی 1080p
دانلود نسخه کم حجم فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie 2019
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم : سریال «برکینگ بد» که بین‌ سال‌ ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در قالب ۵ فصل پخش شد روایتگر داستان «والتر وایت» (برایان کرانستون) معلم شیمی یک دبیرستان است که مبتلا به سرطان ریه پیشرفته است و تصمیم میگیرد پیش از فرارسیدن مرگش و برای تأمین مالی خانواده‌ به همراه یکی
گفته بودم بی تو میمیرم ولی اینبار نه
گفته بودی عاشقم هستی ولی انگار نه
هرچه گویی دوستت دارم بجز تکرار نیست
خو نمیگیرم به این تکرار طوطی وار نه
تا که پابندت شوم از خویش میرانی مرا
دوست دارم همدمت باشم ولی سربار نه
قصد رفتن کرده ای تا باز هم گویم بمان
بار دیگر میکنم خواهش ولی اصرار نه
گه مرا پس میزنی گه باز پیشم میکشی
آنچه دستت داده ام نامش دل است افسار نه
میروی اما خودت هم خوب میدانی عزیز
میکنی گاهی فراموشم ولی انکار نه
سخت میگیری به من با این ه
دانلود فیلم ال کامینو – فیلم برکینگ بد زبان اصلی
اکشن جنایی درام هیجان انگیز
سال ساخت : 2019 مدت پخش : 122 دقیقه
ساخت کشور آمریکا
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
دانلود فیلم  EL CAMINO: A BREAKING BAD MOVIE
داستان مردی به نام جسی پینکمن را به تصویر می کشد که بعد از فرار از اسارت ، اکنون تصمیم می گیرد تا با گذشته ی ناامیدکننده اش کنار بیاید تا بتواند یک آینده ی جدید برای خودش بسازد. اما…
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
کارگردان : John Wildermuth, Melissa Bo
مولانا در مثنوی داستان شیخی را تعریف می کند که در تاریکی دم صبح افسار الاغش را جلو حمام به مردی که چهره اش نمایان نبود سپرد و به حمام رفت، وقتی برگشت دید که افسار الاغش در دست دزد معروف ده است و شروع کرد به داد و بیداد. دزد گفت چرا داد و بیداد می کنی؟
شیخ گفت ای دزد نابه کار افسار الاغ من در دست تو چه می کند؟
دزد گفت تو خود در تاریکی الاغت را به من سپردی. تازه مرا از کارم باز داشتی و حالا داد و بیداد هم می کنی.
شیخ پرسید: پس چرا الاغ را ندزدیدی؟
دزد گ
نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
دانلود فیلم El Camino A Breaking Bad Movie 2019
کیفیت : Web-Dl 1080p
ژانر : اکشن, درام
کارگردان : Vince Gilligan
ستارگان : Aaron Paul, Charles Baker, Jonathan Banks, Matt Jones
سال : 2019
کشور : آمریکا
سازندگان : Vince Gilligan,Vince Gilligan
مدت زمان : 2 ساعت و 02 دقیقه
سریال «برکینگ بد» که بین‌ سال‌ ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در قالب ۵ فصل پخش شد روایتگر داستان «والتر وایت» (برایان کرانستون) معلم شیمی یک دبیرستان است که مبتلا به سرطان ریه پیشرفته است و تصمیم میگیرد پیش از فر
نقل است ساربانی در آخر عمر خود،شترش را صدا می‎زند و به دلیل اذیت و
آزاری که بر شترش روا داشته از شتر حلالیت می طلبد. یکایک آزار و اذیت‎هایی
که بر شتر بیچاره روا داشته را نام می‎برد. از جمله؛ زدن شتر با تازیانه،
آب ندادن ، غدا ندادن، بار اضافه زدن و …. همه را بر می‎شمرد و می‎پرسد آیا
با این وجود مرا حلال می‎کنی؟شتر در جواب می‎گوید همه اینها را که گفتی حلال می‎کنم، اما یک‎بار بامن کاری کردی که هرگز نمی‎توانم از تو درگذرم و تو را ببخشم.سار
Bike Unchained 2 نسخه دوم از بازی فوق العاده زیبا و محبوب دوچرخه سواران افسار گسیخته از استودیوی بازی سازی Red Bull برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و به درخواست شما عزیزان جدیدترین آپدیت اش به همراه دیتا برای دانلود عرضه گردیده و پیش روی شماست!

ادامه مطلب
 سلام ، آهنگ افسار محسن چاووشی رو گوش دادید ، آهنگ خیلی قشنگ و احساسی هست. متن آهنگ براتون آوردم
متن آهنگ افسار از محسن چاوشی و سینا سرلک
گفته بودم بی تو می میرم ولی این بار، نه گفته بودی عاشقم هستی ولی انگار، نه هـــرچه گویی دوستت دارم به جز تکرار نیست خو نمی گیرم به این تکرار طوطیوار، نه تا که پا بندت شَوَم از خویش می رانی مرا دوست دارم همدمت باشم ولی سر بار، نه قصد رفتن کرده ای تا باز هـم گویم بمان بار دیگر می کنم خواهش ولی اصرار، نه گه مرا پس
ژانر : اکشن |هیجان انگیز | درام
محصول : آمریکا
زبان: دوبله فارسی
بازیگران : Aaron Paul
خلاصه داستان :  سریال «برکینگ بد» که بین‌ سال‌ ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در قالب ۵ فصل پخش شد روایتگر داستان «والتر وایت» (برایان کرانستون) معلم شیمی یک دبیرستان است که مبتلا به سرطان ریه پیشرفته است و تصمیم میگیرد پیش از فرارسیدن مرگش و برای تأمین مالی خانواده‌ به همراه یکی از دانش‌آموزانش (جسی پینکمن) دست به تولید و پخش مت‌آمفتامین (شیشه) بزند اما رفته
دانلود زیرنویس فارسی سریال Breaking Bad
داستان سریال درباره یک معلم شیمی است که علاوه بر مشکلات میانسالی به مشکل بزرگتری برمی خورد. او متوجه می شود که دارای سرطان ریه است و قرار است به زودی این دنیا را ترک بگوید، او که وضع مالی خوبی ندارد و دارای پسری دارای معلولیت می باشد به این فکر می افتد که باید قبل از مردن زندگی خانواده خود را تامین کند و کمی هم این اخر عمری از یکنواختی زندگی در سنین ۵۰ سالگی فاصله بگیرد .پس با توجه به آشناییش به علم شیمی شروع ب
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
مولایمان امام امیرالمومنین علی علیه الاف السلام میفرمایند
(با تغافل کردن در امور پست و کوچک به بر قدر و منزلت خودتان افزون کنید)
در کتاب المستطرف داستانی در خصوص پادشاهی بهرام چنین میخوانیم
(بطور خلاصه نوشته ام)
روزی بهرام به عزم شکار با گروهی از رجال بخارج شهررفت از دور شکاری دید،و تنها به دنبال آن رفت . در راه چوپانی دید افسار اسبش را به او داد و گفت نگه دار اسب باش تا ... استراحت کنم
چ
سریال Breaking Bad داستان والتر، یک دانشمند شیمی، برنده‌ی جایزه‌ی نوبل و انسان شریفی است که تحت یک حاکمیت و در یک جامعه‌ی بی‌شرف زندگی می‌کند! وی که عمر خود را صرف علم و دانش کرده و در یک مدرسه تدریس می‌کند، چون درامدش کفاف مخارج زندگی‌اش را نمی‌دهد شغل دوم خودش را اجباراً کار در یک کارواش انتخاب کرده است! تا اینکه سرطان ریه می‌گیرد.
ادامه مطلب
بریکینگ بد داستان زندگی یه معلم شیمی بدبخته (!) که به خاطر اینکه سرطان داره، می زنه توی فاز درست کردن شیشه و کم کم قاچاقچی می شه :)
و خب هدفش اینه که برای خانواده اش پول کافی به جا بزاره، اما غافل از این که سرطان نداره و یه تشخیص اشتباه اون رو از مسیر اصلی زندگیش دور کرده.

انسان دو وجه دارد.
وجهی علیه او و وجهی همراه او
تمام بیچارگی و بدبختی ما انسان‌ها سر رفت و آمد میان این سر و آن سرِ وجودمان است.
ما شبیه ژله‌ای هستیم که یک لحظه آرام و قرار نداریم.
گاهی علیه خودمان می‌شویم و گاهی له.
سر در گمی وقتی پایان می‌پذیرد که انتخاب کنیم در کدام جبهه ثابت بمانیم.
میانه ماندن دردی دوا نمی‌کند.
می‌شویم مثل مجنون و شترش که مجنون به هوای منزل لیلی سوارِ شتر بود و حرکت می‌کرد اما ماده شتر در فکر بچه‌اش بود. مجنون از خود بیخ
دارم تمام سعی‌م رو میکنم که حتی اسمش رو هم سرچ نکنم و افسار افکار و احساسات‌م رو ندم دستش. به هرحال همیشه باید برای بدترین چیزها آماده بود.انتظارِ کشنده‌ای‌یه رو دارم تجربه میکنم.میدونم آخرش هم چیزی میشه که تو میخوای اما کمکم کن. خیلی.
توصیه م اینه توی چت تلگرام قبل از اینکه دستانتون جلو جلو افسار ذهنتون رو بدست بگیره، به این فکر کنید قراره این آدم صمیمی رو حالا حالاها ببینید و دوباره هم کلام بشین با هم. اونوقت از خجالت این فکر، این اعترافات زیبا رو تو خلوت هم تکرار نمیکنین چه برسه به جلوی طرف.*تو این یکی مورد قابلیت حذف پیام و کلییِر هیستوری تلگرام به داد آدم میرسه واقعا.
چه غریب ماندی ای دل...نه غمی..
نه غم گساری..
نه به انتظار یاری...
نه ز یار انتظاری...
#ابتهاج
پر از سه نقطه ام...
پر از مکث..
مکث برای زیستن...
و یا نزیستن..
میخوام سه نقطه هایم را پرت میکنم از زندگی ام بیرون ...
و افسار زمانی که دارم رو به دست بگیرم...
نمیدونم چه قدر به خط پایان مونده...
و یا چه قدرش رو طی کردم...
فقط میخوام همونی بشم که باید باشم...
همونی که واقعا هستم...
روی یک موضوع خیلی مهم تمرکز کرده‌ام؛ اینکه افسار فکرم به دست خودم باشد. رنج می‌کشم از اینکه حرف‌ها و قضاوت‌های آدم‌‌ها می‌تواند روحم را خسته کند. که به آنها، ورای آنچه سزاوارش باشند، اهمیت می‌دهم. شاید کم‌فعالیتی و خلوت بیشتر این روزها هم، به این حساسیت‌ها دامن زده است. ولی نباید، نباید ضعیف باشم. 
ژانر : اکشن / درامزبان فیلم : English محصول : آمریکا
امتیاز در : 10 / 7.7
بازیگران :  Aaron Paul, Charles Baker
نویسنده : Vince Gilligan
رده سنی : -
تاریخ اکران : Oct 11 , 2019
زمان فیلم : -  دقیقهخلاصه داستان : ال کامینو برکینگ بد، نام فیلمی بر اساس سریال برکینگ بد است، که به وقایع پس از این سریال و سرنوشت شخصیت جسی پینکمن می پردازد. و …
ادامه مطلب
اگه تو اون سنی که باید جهاد اکبر داشته باشی، سنت که بالاتر رفت جهادت میتونه اصغر باشه! چون با تلاش هات یاد گرفتی چطور یه ویژگی و کار خوب را در وجودت زنده کنی ... اگه یکم کج رفتی ، زودتر و راحت‌تر میتونی گوش خودت را بپیچونی و بکشیش تو راه!
+البته که باید همیشه حواست جمع باشه
سنت هرچی کمتر باشه سبک تری...سبک که باشی راحت تر از خدا اطاعت می کنی
و...

۱ - نشسته بودم ته اتوبوس ، دو تا دختر همسن و سال خودم کنارم نشسته بودن . هندزفری مو از کیفم درآوردم روبان دورش رو باز کردم ...
دخترا به هم نگاه کردن زدن زیر خنده !! چند دقیقه بعد یکیشون به اون یکی گفت دستم خشک شده بزار کرم بزنم و لوسیون ۲۵۰ میل عش رو از کیفش درآورد ...
.
۲ - میگه افسار که از دستت در رفت دیگه هیچ جوره نمیتونی جمعش کنی ...
کی این جماعت مذکر میخوان بفهمن زن اسب و الاغ نیست که افسار داشته باشه ؟؟
.
۳ - نمیگم از کِی ولی ازون به بعد دیگه مرگ هیچکس
. .:❌کدام مبارزه با فساد؟رانت،تبعیض و فساد ،با سیاست های نئو لیبرالی تربیت شدگان شرق و غرب  به صورت افسار گسیخته در نظام ریشه دواندهزندگی اشرافی برخی مسئولین جوری شده که طاقت خوردن یک وعده غذای ساده رو هم ندارن و علنی کنایه میزنند!اما!
ادامه مطلب
for youحجم: 5.7 مگابایتتوضیحات: برای نمایش و یا دانلود روی لینک کلیک کنید
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

[Verse 1: Rita Ora] In your eyes, I’m alive در چشمانت، زنده ام Inside you’re beautiful درون زیبایی تو
Something so unusual in your eyes چیزی غیر معمول در چشمان تو I know
روی یک موضوع خیلی مهم تمرکز کرده‌ام؛ اینکه افسار فکرم به دست خودم باشد. رنج می‌کشم از اینکه حرف‌ها و قضاوت‌های آدم‌‌ها می‌تواند روحم را خسته کند. که به آنها، ورای آنچه سزاوارش باشند، اهمیت می‌دهم. شاید کم‌فعالیتی و خلوت بیشتر این روزها هم، به این حساسیت‌ها دامن زده است. ولی نباید، نباید ضعیف باشم. نباید کم ظرفیت باشم.
سلام مجدد
این روزا سریال Breaking Bad رو شروع کردم به دیدن ، سریال شاهکاری و تکرار نشدنی در نوع خودش هست
نگم براتون از این سریال که فوق العادس! اسپویل نمیکنم دیگه خودتون برید ببینید!!!
اینو بیخیال
دلم یه کار میخواد توی وب
بتونم ازش کسب درامد کنم
برنامه نویسی و اینا مد نظرم هست ولی کلی باس چیزی یادبگیرم
https://sites.duke.edu/english390-5_01_s2013/2013/02/17/are-women-less-competitive-or-smarter/
https://sites.duke.edu/english390-5_01_s2013/2013/02/08/our-valentines-day-class-photo/#comment-141244
https://sites.duke.edu/english390-5_01_s2013/2013/02/07/only-the-internet-kitty-dressed-as-breaking-bads-walter-white/
https://sites.duke.edu/english390-5_01_s2013/2013/01/30/more-on-self-control/
http://www.etc.cmu.edu/projects/tatrc/?p=142#comment-293284
http://www.etc.cmu.edu/projects/tatrc/?p=203
http://www.etc.cmu.edu/projects/tatrc/?p=138#comment-316312
http://www.etc.cmu.edu/projects/tatrc/?p=303#comment-316313
http://blogs.dickinson.edu/anglesofliteraryapproach/2011/10/07/psychological-criticism-and-dickinsons-poetry/#comment-21903
http://blogs.dickinson.edu/anglesofliteraryapproach/2011

دونالد ترامپ تهدید کرده بود در صورت اقدام نظامی علیه منافع آمریکا، 52 نقطه را در ایران هدف قرار می‌دهد؛ با این حال پاسخ کوبنده شب گذشته ایران باعث شد ترامپ با عقب‌نشینی آشکار، از تمایلش به همکاری با ایران در دغدغه‌های مشترک سخن بگوید!

ادامه مطلب
۱.جای پایم را روی رکاب محکم می‌کنم. افسار را در دست مشت شده ام فشار می‌دهم. دست چپم را روی گردنش میگذارم. چشم هایم را می‌بندم. نفس هایم را با او هماهنگ می‌کنم.
۲.عرق دست راستم را با شلوارم خشک میکنم. جای خودکار را میان انگشتانم تنظیم میکنم. روی دسته ی صندلی قوز می‌کنم. فکرم را جمع می‌کنم. تمام تمرکزم را جمع می‌کنم. حواسم را در یک نقطه متمرکز می‌کنم.
۱-۲.با افسار رام شده میان مشت هایم، ضربه ای بر گردنش می‌زنم. لحظه ی پرواز. چند بار تعادلم را رو
اگه تو اون سنی که باید جهاد اکبر داشته باشی، سنت که بالاتر رفت جهادت میتونه اصغر باشه! چون با تلاش هات یاد گرفتی چطور یه ویژگی و کار خوب را در وجودت زنده کنی ... اگه یکم کج رفتی ، زودتر و راحت‌تر میتونی گوش خودت را بپیچونی و بکشیش تو راه!
+البته که باید همیشه حواست جمع باشه
سنت هرچی کمتر باشه سبک تری...سبک که باشی راحت تر از خدا اطاعت می کنی
و...

این جهاد اصغر اون جهاد اصغر نیست منظورم جهاد سبکتر با رنج کمتر هست
حال دلم همونجوره که می‌خواستم. تپش، آشفته حالی، نازک خیالی. ولی بسه. نه ح و نه هیچ کس دیگه ای و هیچ چیز دیگه ای نمی‌تونه چیزی که می‌خوام رو بهم بده. راستش حتی میم. میم هم برام یک عادته، یک مفر، یک جایی برای نفس کشیدن و موندن و زندگی کردن. من چی می‌خوام؟ عقل. بله عقل. عقلانیت رو ترجیح می‌دهم به زیبایی و هیجان خیال. باید که پایم بند شود به عقل، باید افسار بدهم دست عقلانیت. تا این دل افشار گیرد آشفته حالی اگرچه نیکو اما درد بی درمان خواهد بود. و مگر
این جراحی های افسار گسیخته زیبایی امری عادی نیست، از وجود یک ژانر گسترده شخصیتی در جامعه حکایت می کند که در آن آن زیبایی همه چیز است... کسانی که با جراحی های زیبایی پی در پی ارزشمندتر می شوند و کسانی که این ارزش را می پذیرند...  شمار فراوان هر دو دسته تلنگری هستند بر این که باور کنیم جامعه ای هستیم که هر روز از ارزش های معنوی دور تر می شویم...  معنویت زیر تیغ هیچ جراحی شکل نمی گیرد، کاش برگردیم به ارزش های ماندگار...
به قول فاضل نظری :
زیباییِ امروز
راستش اگرچه پریود آمد و حالم به وضع معمولش بازگشت اما دلم گرفته و شاید دلتنگی و دلگرفتگی از ویژگی‌های معمول روانم باشد. باز دلم یکی را می‌خواهد، یکی دوستم بدارد و دوستش بدارم. و لعنت به این خواسته‌ی محقق نشدنی. باید تلاش کنم خواستنی‌هایم را انتخاب کنم نه بدست تقدیری‌ِ این دل بی‌صاحاب معلق باشم. 
ولی خب فی‌الحال کاش یکی بود. یکی که هیچ وقت نبود و نخواهد بود. من از زندگیم راضیم اما خیالم افسار گسیخته‌ است و این باگ زندگی‌ست به قول آن رفیق و
انسان علاوه بر جنبه مادی و جسمی، دارای جنبه معنوی و روحی هم هست و هر یک از آن ها در رسیدن به کمال مطلوب خود، برنامه های خاصی احتیاج دارند . یکی از برنامه هایی که جنبه معنوی دارد، تقوا و پرهیزگاری است . به این معنا که اگر انسان بخواهد خودش را از جنبه معنوی ارتقاء دهد و به عالم طهارت و رفعت متصل کند، اولین چیزی که باید بدان ملتزم بشود، جلوگیری از افسار گسیختگی خود است . او نباید خود را سرگرم لذت های جسمی و شهوات بدنی کند
ادامه مطلب
امام صادق ع فرمود چون میان دو نفر نزاعی در گیرد دو فرشته فرود ابند و بانکه سفیه و مبیخرداست گویند هرچه خواستی گفتی خودت لایق انچه گفتی هستی وکیفر گفتار تراخواهی دید وبه بردبار گویند صبر کردی و حلم نمودی  اگرحلمت را بپایان رسانی خدا ترا میامرزد و سپس فرمود ولی اگر شخص بردبار جواب اورا پس دهد اندو فرشته بالا روند    مردی بحضرت ابوالسن ع عرضکرد مرا سفارشی نما فرمود زبانت را نگهدار تا عزیز باشی  افسار خود را بدست مردم مده که خوار وزبون شوی 
Hussain ibn Ali was born in 620 AD in the city of Medina (present day Saudi Arabia). He came from a family renown for their strong values of justice, charity and peace – the family of Muhammad (the Prophet of Islam). Hussain was widely respected across the lands of Arabia and beyond for his generosity, sincerity and wisdom.
Despite coming from a relatively privileged background and being a prominent figure in the Islamic Empire, Hussain would dismiss the grandeur of his status, in favour of breaking bread with the poor and needy. He challenged the status quo and brought people together.
دانلود آهنگ خسرو جهانگیری به نام پرسه
خسرو جهانگیری پرسه دانلود آهنگ جدید خسرو جهانگیری پرسه Khosro Jahangiri - Parseh

دانلود آهنگ جواد مختاری به نام قرارمان نبود
جواد مختاری قرارمان نبود دانلود آهنگ جدید جواد مختاری قرارمان نبود Javad Mokhtari - Gharareman Nabood

دانلود فیلم Lady and the Tramp 2019
داستان این فیلم که برگرفته شده از فیلمی انیمیشنی به همین نام است ، درباره‌ی دو سگ به نام‌های لیدی و ترمپ و ماجراجویی‌های آنها می‌باشد که…

دانلود آهنگ مهاس به نام منو تو ب
بزن باران بزن...
بغض سنگین ابر افسار گسیخته فلک را یکریز بریز
و دستان تیره و سرد آسمان را
که چون تازیانه ای بر پیکر کودکان معصوم است
بر خانه های ترک خورده تنهایمان بکوب.
دیگر از طغیان و عصیان تو باکی نیست
نه... دیگر کسی شاکی نیست!
چراکه سیلاب
 دل ندارد،
احساس ندارد
انصاف ندارد
و نه وجدان را بلد است.
بزن باران، که پیش از آمدنت، ما سیل غم را دیده ایم
و درد را چشیده ایم،
آه که من از هجوم آنهایی که ناجوانمردانه 
خانه ی دل را ویران می کنند، بیش از ویران
خوراک روح که عوض شود
هربلایی برسرت می آید
جوری که دیگر نمی فهمی 
چرا همان آدمِ سابق نیستی!!!!
برسرِ روح هایمان چه آمده
که بهترین شب و روزهایِ سال
می آید ومی رود
و ما نفهمانه رد می شویم
از تک تکِ خوراکی های روح!
روحِ آلوده خور
ناپاک تر از آن است که
اینگونه واردِ رمضان الکریم شود...
شنیده های روح مان غیرالهی
گفته هایش شیطانی و عبث;
نگاه هایش حسرت و حسادت
و فکروخیالش افسار گریخته....
اینهمه را چقدر به دوش باید کشید؟!
اما بااین همه وصف
استغفار وغفران
سف
♪♬♬♪چه شود دوست شوی دست در این دست کنی حبیب من♪♬♬♪
♪♬♬♪چه شود نیم نگاهی به این عاشق سرمست کنی مرا مست کنی♪♬♬♪
♪♬♬♪دل به دلت داده منم منم پای تو افتاده منم منم دلبر دل برده تویی تویی عاشق دیوانه منم منم♪♬♬♪
♪♬♬♪دل من افسار ندارد درگیر تو است دیدم آن چشم تورا چشمانم مست شد است♪♬♬♪
♪♬♬♪دل به دلت داده منم منم پای تو افتاده منم منم دلبر دل برده تویی تویی عاشق دیوانه منم منم♪♬♬♪
♪♬♬♪دل من مست کن و دست در این دست کن و زیر و رو
مردی بحضرت الولحسن ع عرضکردم مرا سفارشی نما فرمود زبانت را نگهدار تا عزیز باشی و افسار خودرا بدست مردم مده که خوار و زبون شوی 5 رسول خدا ص بمردی که خدمتش امد  فرمود نمیخواهی ترا بامری  رراهنمایی کنم که خدا بسببان بهشت برد عرضکردچرا یا رسول الله فرمود از انچه خدا بتو داده بده عرض کرد اگر خودم از اینکه باو دهم نیازمند تر باشم چکنم فرمود مظلوم را یاری کن عرضکردم اگر خودم از انکه یاریش کنم نا توانتر باشم چکنم فرمود کا ری براینادان کن یعنی نادان ر
مزایا :
0- کنترل و سلطه بر منابع و تجمیع منابع
1- سلطه بر مردم با کنترل دبی آب 
2- بستن تنگه ها و گذرگاهها و کوره راه ها و کمک به چاه کن ها
3- ساخت کانالها تونلها و را ههای ارتباطی دومنظوره و چند منظوره 
عوارص :
0- هزینه زیاد
1- تبخیر آب
2- سیل افسار گسیخته 
بدلیل تجمع گل و لای در زمین های اطراف سد و سخت شدن آن در طول زمان بعد از یک بارش طبیعی آب در زمین فرو نمی رود و سیل جاری خواهد شد و مناطقی که چند هزار سال زیر آب نرفته بود به ناگهان اسیر سیلاب می شود .
به
چه انتظاری داری  از کسی که دلش دم به دم هوای کودکی هایش را می کند؟کسی که دلش پر می کشدبرای دوچرخه سواری ها،لی لی کردن ها،دویدن ها و برف بازی کردن های دوران کودکی...چه انتظاری داری از من؟منی که هر شب دلم هوای پشت بام خوابیدن ها و شمردن ستاره های چشمک زن شش سالگی ام را می کند؟هر روز هوس بستنی خوردن های سر ظهر و چرخیدن میان باغچه ی حیاط و بساط خاله بازی بین دو درخت گردو و انگور وسط حیاط خانه جان به سرم می کند...چه توقعی داری از من؟که بازیگر بازی پرته
ای جان پاک چنگ‌زن، شوریده‌ی نیرنگ‌زناین خوابها را هیچ کن، این شیشه‌ها بر سنگ زن
بی‌رنگ ناب دلربا، ای تاب بی‌تابی‌نماای سازه‌ی ناسازها، زان رازها آهنگ زن
شد برملا اسرار ما، شد بر هوا هر کار ماافسار ما شد دار ما، این نبض و این آونگ زن
قبض است جانها باز کن، خاموشی‌ات آواز کنبر خانه‌مان پرواز کن، در سینه‌هامان چنگ زن
آن شعله‌ی حق بر کشان، بی‌بالها را پر کشانبی‌راهها را در کشان، بی‌عشق‌ها را زنگ زن
ای ماه در بازار شو، ای سینه در پیکار ش
انسان علاوه بر جنبه مادی و جسمی، دارای جنبه معنوی و روحی هم هست و هر یک
از آن ها در رسیدن به کمال مطلوب خود، برنامه های خاصی احتیاج دارند . یکی
از برنامه هایی که جنبه معنوی دارد، تقوا و پرهیزگاری است . به این معنا که
اگر انسان بخواهد خودش را از جنبه معنوی ارتقاء دهد و به عالم طهارت و
رفعت متصل کند، اولین چیزی که باید بدان ملتزم بشود، جلوگیری از افسار
گسیختگی خود است . او نباید خود را سرگرم لذت های جسمی و شهوات بدنی کند،
باید خود را بزرگتر از آ
در طول پنج فصل ، وینس گیلگان ، هراسناک ، مت-درام جدید مجموعه مکزیک Breaking Bad ، اغلب به عنوان بهترین نمایش در تلویزیون مورد ستایش قرار گرفت ، و بهترین بازیگر AMC بود. برای 62 قسمت آزمایشی حماسه مواد مخدر ضد آفتاب ، یک شخصیت در بین همه جنون صدای عقل بود: آن Sky Gunn's Skyler White ، همسر سریال "شخصیت اصلی" والتر وایت ، با بازی برایان کرنستون. متأسفانه ، توصیه های صحیح و موضع معقول او در مورد چیزها بیننده را به خود جلب نکرد - این امر آنها را دفع کرد ، و اسکایر را به
اسحاق جهانگیری از کمبود اختیاراتش در دولت گله کرد و گفت :من تا این لحظه اجازه برکناری منشی خودم را نداشته‌ام، پس از من انتظار نداشته باشید که وکیل و وزیر را تغییر دهیم.
اسحاق جهانگیری در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ به عنوان کاندیدای پوششی روحانی وارد عمل شد و در دفاع تمام قد از او سنگ تمام گذاشت ؛به گونه ای که برخی اصلاح طلبان را به فکر تغییر نامزد اصلی خود وا داشت .
او خود را فرمانده اقتصاد مقاومتی دانست و گفت : من فرمانده اقتصاد مقاومتی هستم. ر
لابلای مجسمه هایم منم
خیره به پیکره هایی با چشمان از حدقه درآمده
به دهان های کج و چهره های جذامی شان
خیره به دستانی به حجم انسان بزرگ،بی مخاطب
که بی شباهت به من نیست
جز درد چه دیده ام من
جز پریشانی و آوار
جز بند و افسار
جز ایام کسالت بار
پیرزنی خمیده رو به آسمان
مردی خسته با چشمانی کور
و ازدحام پیکره های کوچک و بزرگ در سکوت
جز شب چه دیده ام من
جز فاصله چه بوسیده ام من
چون آینه در برابر هم خیره به همیم در کوچه ی مرده گان
بی انتظار رهگذری
بی انتظار
بزن باران بزن...
چراکه سیلاب
 دل ندارد،
احساس ندارد
انصاف ندارد
و نه وجدان را بلد است.
و درد را چشیده ایم،
آه که من از هجوم آنهایی که ناجو
بزن باران بزن...
چراکه سیلاب
 دل ندارد،
احساس ندارد
انصاف ندارد
و نه وجدان را بلد است.
و درد را چشیده ایم،
آه که من از هجوم آنهایی که ناجو
{Mahdism examples - No. 31-40}

{31}
Lamp and light
Consider we put a lamp by the side of a child because of its heat and light and he throws a stone at it ignorantly. We take the lamp away so it wouldn’t be damaged. The reason for taking the lamp away is not his power and its weakness against him, but the fear of his failure and mistake. Of course it would be possible to not taking it away if we had numerous lamps and bring another one in case it is damaged. But if just one lamp is left, we will take it away from him to keep it safe from breaking.
The Imams are like guidance lights that God has put in the way of humans. Eleven lights has been broken… One is left…
We should be aware that as long as there is a chance of his break, the Occultation will continue.

Read the rest 
ا
Our organization has been offered the opportunity to purchase re-refined oil at a significant discount. Can you explain the re-refining process and whether re-refined oil is as good as virgin base oil?"
Re-refining is a process used to refurbish used oil and return it to a high-quality base oil. In the United States, approximately 40 percent of used oil is captured and recycled in some manner, while 60 percent is lost. Nearly 14 percent of the captured and recycled oil is re-refined.
An expression commonly used to explain the gradual process of oil contamination, additive depletion and viscosity increase (thickening) is that the oil is "breaking down" and may no longer be able to maintain its lubricating qualities. Even though the additive package has been depleted, much of the base oil is
درد دارد توی تنم می‌پیچد. نیاز دارم که دردمند باشم. من با این احساس زنده ام و یا به این احساس نیازمندم. روزها و شب‌ها از پی هم می‌آیند. روزگار دارد از طریق میم همه‌ی وجودم را توی صورتم می‌پاشد. 
از خودم خسته‌ام، تاب خودم را ندارم و تحمل به دوش کشیدن کثافت درونم بسم بود دیگر چه نیاز بود اینجوری توی صورتم بخورد.
دارم می‌فهمم که زندگی از من بازیگر می‌خواهد، صادق باشم کثافتم و کثافت باشم به من باز می‌گردد این من. دارم بالغ می‌شوم، دارم فکر می
این اولین تلاش جدی من برای بلاگر بودن است. قبلتر حدودا یک سال پیش همین موقع ها بود که از طریق همین وبسایت وبلاگی ساختم اما هرچه با خودم کلنجار رفتم نتوانستم مطلبی در آن منتشر کنم. شاید به اندازه ی کافی دیوانه نشده بودم. دیوانه از نوشتن در اینستاگرام... فقط فکر میکردم بلاگر بودن قشنگ تر از اینستاگرامر بودن است. البته که هست اما این دلیل کافی نبود. دلیل لازم و کافی اش دیوانه شدنم بود از اینستاگرام. چیزی که امروز به آن رسیدم. خیلی وقت است که خسته ام
نوبخت با اشاره به پرداخت چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان یارانه طی شب گذشته گفت: امروز با مشاهده وضعیت مردم در جنوب استان کرمان متوجه شدم که درآمد برخی خانواده های این منطقه وابسته به یارانه هاست و از این رو به پرداخت یارانه ها افتخار می کنم.
اسبی در مسابقه پیشی گرفت. مردی از شادی بانگ برداشت و به خودستائی پرداخت .کسی که در کنارش بود گفت :مگر این اسب از آن توست؟ گفت : نه ؛ لیکن افسارش از من است(عبید زاکانی)
گُفت دَردُ دِل کُن که سَبُک شویامّا به جُرمِ بلایشفسون ریختدِل از افسار شِکاندسنگینی اوفتاد و دردُ دِل رابه که گویم که خیالِ حیله مکند؟دردُدِل کردمرنج ،سَبُک بودافسارِ دِلم به همان بند ِ سبُک خاطر آسوده بود..از بلایی که حدس زدمبر دلم نشستای یار دیگر صحبت از بلا مکنتلقینِ بَد کجا و جادو ی حُقّه بازان کجا؟این راه را سخت است و غریبباید خوش داشتو همه جا دَرَش به خُدای سازنده اش اعتماد داشت..دردِ دَردُدِلی بر دِلم نشست که..من از درد گفتم و قاضی ک
از سرِ شب، غربت و دلشوره ام بسیار شدغصه ی یک عمر، بین سینه ام انبار شدخواب بودم، غافل از احوال خود، تا ناگهانبا صدای ناله ای محزون، دلم بیدار شدناله می فرمود: یا عَطشان... بُنیَّ یاحسیناز همین ناله، دو چشم عرشیان خونبار شدچشم وا کردم لباسی غرق خون دیدم به عرشتا نظر کردم بر آن، از گریه چشمم تار شدآی نوکرها میان سجده، شکر حق کنیدباز هم ایام خوبِ نوکری تکرار شدپیرهن مشکیِ ما تعظیم راه کربلاستعلتش این است در چشمانِ دشمن، خار شدنام شیرینت، رسولِ
مثل اکثر مواقع خوابم میاد بشدت
سردرد
چشم درد
خستگی
ولی خوابم نمیبره ک نمیبره ک نمیبره!
+ پریشونم
+ از بچگی همیشه ساده بودم. راحت گول میخوردم.باور میکردم اعتماد میکردم
الانم همش خوشبینم. اکثر توهینا رو نمیفهمم. تیکه هارو ب فال نیک میگیرم
گاهی فکر میکنم احمق تر از خودم وجود نداره
همیشه یکی بهم میگه هوی فلانی! فلان کس با اون حرف و کارش فلان منظورو داشتا!!!
میگم ن! اینطوری نبود! بعد میبینم نظر همه اینه تازه شک میکنم
بعد مدتها فکر کردن میفهمم راست میگ
مثل اکثر مواقع خوابم میاد بشدت
سردرد
چشم درد
خستگی
ولی خوابم نمیبره ک نمیبره ک نمیبره!
+ پریشونم
+ از بچگی همیشه ساده بودم. راحت گول میخوردم.باور میکردم اعتماد میکردم
الانم همش خوشبینم. اکثر توهینا رو نمیفهمم. تیکه هارو ب فال نیک میگیرم
گاهی فکر میکنم احمق تر از خودم وجود نداره
همیشه یکی بهم میگه هوی فلانی! فلان کس با اون حرف و کارش فلان منظورو داشتا!!!
میگم ن! اینطوری نبود! بعد میبینم نظر همه اینه تازه شک میکنم
بعد مدتها فکر کردن میفهمم راست میگ
از بدو تولد، طفل شروع به ساخت منِ خود، و شکل دهی روابطِ من با دنیای
بیرون می کند. نفس در پیدایش و شکل گیری وام دار بدن است، اما این به آن
معنا نیست که نفس معلول بدن باشد. بدن ،زمینه ی ظهور نفس را فراهم می کند
لکن نفس در بقاء و دوام مستقل از بدن و شرایط بدن است. نفس یا منیّت، صرفا
متاثر از بدن یا دنیای درون نیست. بلکه شدیدا از محیط خارجی و دنیای بیرونی
هم اثر می پذیرد. پنج سال اول طفولیت دورانی کلیدی و سازنده در نفسانیتِ
فرد است. شکل گیری منیّتِ ط
م. ع داشت حرف می زد. زنده و پرشور در اینستاگرام. کاملا جدی با لبخندی که همیشه دارد.  
کامنت های روی تصویر مرا به می خنداند؟ می گریاند؟ احساسی ترکیب از این دو داشتم. او کاملا حرفه ای و جدی برای مخاطبانش حرف می زد مخاطبانش هم می نوشتند: چطور رفتی خارج؟ دندونات چقدر سفیدن! موهات رو چیکار می کنی! و ...
کامنت هایی از این دست که اصلا با موضوع سیاسی او قرابت نداشت. مخاطبانش این گونه آدم هایی هستند. آدم هایی که نیاز به افساری دارند که کسی باشد آنها را دنبال
من یادمه اون روزا چه مزه‌ای بودن، یادمه باروناش از همه‌ی بارونا بارون‌تر بودن، شجریان از همیشه‌ش شجریان‌تر بود، دل من از همیشه‌ی همیشه‌ش نازک‌تر. یادمه مسیرا رو، پیاده‌رویا رو‌. یادمه تو رد شدن از چهارراه‌ها چی می‌خوندم، و چقدر می‌خواستم از شیشه‌ی بالا کشیده‌ی تاکسیا بپرم بیرون و پام برسه به یه دنیای دیگه. هیچ پاییز دیگه ای اونقدر خنک و خوشبو نبود، هیچ پاییز دیگه‌ای اونقدر بی‌خوابی همراه با هیجان و عشق و ترس و غم به خودش ندید، حت
صدا های درون مغزم دارند دیوانه ام میکنند:/
من را از کار انداخته اند:/کاملا....
مثل ادم معتادی ام که از خماری وا رفته  و میخواهد پایش را حرکت دهد و نمی تواند...راکد و بی مصرف! در نهایت هم همه به او میخندند و میگویند احمق نمی تواند خودش را جمع کند...
معتاد چه شده ام؟
خمار که شده ام؟
نمیدانم..
من هیچی نمیدانم...
میگویند سعادت در جهالت است، این است سعادت من؟این کلافگی و سقوط بدون انتها؟
واقعا دنبال چه ام؟
هزار تکه شده ام و هر تکه ام ساز متفاوتی میزند،از چن
صدا های درون مغزم دارند دیوانه ام میکنند:/
من را از کار انداخته اند:/کاملا....
مثل ادم معتادی ام که از خماری وا رفته  و میخواهد پایش را حرکت دهد و نمی تواند...راکد و بی مصرف! در نهایت هم همه به او میخندند و میگویند احمق نمی تواند خودش را جمع کند...
معتاد چه شده ام؟
خمار که شده ام؟
نمیدانم..
من هیچی نمیدانم...
میگویند سعادت در جهالت است، این است سعادت من؟این کلافگی و سقوط بدون انتها؟
واقعا دنبال چه ام؟
هزار تکه شده ام و هر تکه ام ساز متفاوتی میزند،از چن
خدایا چیزی به نام من وجود ندارد چون من از خودم چیزی ندارم
همه چیز توئی و از توست
جسم است که تو داده ای
قدرت است که تو داده ای
تنها چیزی که من دارم و از قضا آن را هم تو داده ای، اختیار است و من با اختیاری که تو داده ای افسار مابقی داده هایت را در دست دارم.
خدایا من ماموری بیش نیستم.
توئی مدیر و مدبر و اداره کننده ی امور و منم مامور اجرا و واسطه تحقق اراده تو.
خدایا توفیقی ده که لایق واسطه بودن و ابزار تحقق اراده ی تو باشم و امانتی را که ابزار انجام ما
All that city... You just couldn't see an end to it. The end! Please, could you show me where it ends? It was all very fine on that gangway and I was grand, too, in my overcoat. I cut quite a figure and I had no doubts about getting off. Guaranteed. That wasn't a problem. It wasn't what I saw that stopped me, Max. It was what I didn't see. Can you understand that? What I didn't see. In all that sprawling city, there was everything except an end. There was everything. But there wasn't an end. What I couldn't see was where all that came to an end. The end of the world. Take a piano. The keys begin, the keys end. You know there are 88 of them and no-one can tell you differently. They are not infinite, you are infinite. And on those 88 keys the music that you can make is infinite. I like that.

Bitumen products include:
1_Breathed bitumen: From blowing hot air into pure bitumen in the last stage of purification is obtained.
They are used to make roofing sheets, car batteries, waterproof paints and lining.

2_Special bitumen: This type of bitumen is produced according to the request of customers with special specifications for regional and case applications and is mainly in the form of modified bitumen and oxidized bitumen.

3_Emulsion bitumen: It is a mixture of two liquids (water and bitumen) that are insoluble in which bitumen is suspended in very small particles in water.
The diameter of the bitumen grains is between 0.001 and 0.002 mm. The smaller the diameter of the bitumen particles, the better the emulsion.
Cationic emulsion bitumens based on their stability a

از آخرین جمعه وهفته ی پایانی آبان ماه نود و هشت حرف و حدیث بسیاری باقی خواهد ماند . هر چند اینترنت مسدود و باقی پیام رسان ها هم فیلتر شده است اما ما مستقیما می بینیم و می شنویم و با گوشت و روح و جان مان حس می کنیم در اطراف مان چه می گذرد. و در یاد و خاطرمان خواهد ماند چه کسانی با وعده ی خروس قندی احساسات ما را جریحه دار کردند. یادمان خواهند ماند که آنها چقدر زندگی و ارزش حیات ما را دست کم می گیرند و با وعده ی مقرری ماهیانه ای ناچیز که نمی تواند ح
نِمِسیس (به یونانی: Νέμεσις) (به انگلیسی: Nemesis) در اساطیر یونان الههٔ نیک و بد، عدالت و انتقام بود. تندیس و معبد او در روستای رامنوسیا واقع در شمال آتیک است و به همین علت با نام رامنوسیا (به انگلیسی: Rhamnusia) نیز شناخته می‌شود.او به عنوان دختر زئوس یا اکئانوس شناخته می‌شود، اما برطبق هزیود او فرزند اربوس و نوکوس (شب) بود. او مجازات‌کنندهٔ عاشقان بی‌وفا و قانون‌شکنان و مغروران بود. نمسیس به مانند یک زن جدی دارای بال، که در دست چپ خود یک
چرا باید سریال شهرزاد را تماشا کرد؟چرا خیلی ها آن را تماشا کرده اند؟
چرا این الگو هنوز برای ساختن سریال جواب می دهد؟
شهرزاد به جز قطعاتی که محسن چاووشی خوانده چه قسمت جذابی دارد؟ گیرم بازیگرانش همه درجه یک و خوب هم هستند در کارشان، اما تا کی باید در این داستان های ملو درام عاشقانه با یک نقاشی تارخی از یک دوره که پشت زمینه این نمایش می شود باقی ماند؟ چرا هیچ کس نمی خواهد یا نمی تواند حرف بیشتری از این داستان های فرضا تاریخی بیرون بکشد؟ 
سازنده
گُفت دَردُ دِل کُن که سَبُک شویامّا به جُرمِ بلایشفسون ریختدِل از افسار شِکاندسنگینی اوفتاد و دردُ دِل رابه که گویم که خیالِ حیله مکند؟دردُدِل کردمرنج ،سَبُک بودافسارِ دِلم به همان بند ِ سبُک خاطر آسوده بود..از بلایی که حدس زدمبر دلم نشستای یار دیگر صحبت از بلا مکنتلقینِ بَد کجا و جادو ی حُقّه بازان کجا؟این راه را سخت است و غریبباید خوش داشتو همه جا دَرَش به خُدای سازنده اش اعتماد داشت..دردِ دَردُدِلی بر دِلم نشست که..من از درد گفتم و قاضی ک
گوس مرده است ، آزمایشگاه زیرزمینی از بین می رود و والت و جسی هر دو موفق به زنده ماندن می شوند. با این حال ، گاس یک لپ تاپ را با فیلم های امنیتی آزمایشگاه نگه داشته و با مرگ گس ، آن را توسط پلیس کشف و ضبط کرد. تیم های والت با جسی و مایک تمایلی که اکنون از ضربات کارتلش بهبود یافته اند ، جمع می شوند تا لپ تاپ را پاک کنند و همه آنها را از زندان دور نگه دارند. این طرح به درستی پیش می رود ، اما استفاده از آنها از یک آهنربای غول پیکر به طور تصادفی برخی از حس
خلاصه داستان فیلم(لو میره نگی نگفتی)
والتر وایت، یک معلم شیمی است که از شرایط بد اقتصادی رنج می‌برد، برای تأمین هزینه‌های زندگی‌اش در کنار شغل معلمی در کارواش کار می‌کند و حتی باید ماشین دانش آموز خود را بشوید. یک روز پس از یک بیهوشی ناگهانی و مراجعه به بیمارستان متوجه می‌شود که سرطان ریه دارد و طی دو سال آینده خواهد مُرد.
والتر وایت جهت تأمین هزینه‌های خانواده‌اش وارد تولید موراد مخدر شیشه(مت آمفتامین) می‌شود و با یکی از شاگردانِ قدیمِ
خلاصه داستان فیلم(لو میره نگی نگفتی)
والتر وایت، یک معلم شیمی است که از شرایط بد اقتصادی رنج می‌برد، برای تأمین هزینه‌های زندگی‌اش در کنار شغل معلمی در کارواش کار می‌کند و حتی باید ماشین دانش آموز خود را بشوید. یک روز پس از یک بیهوشی ناگهانی و مراجعه به بیمارستان متوجه می‌شود که سرطان ریه دارد و طی دو سال آینده خواهد مُرد.
والتر وایت جهت تأمین هزینه‌های خانواده‌اش وارد تولید موراد مخدر شیشه(مت آمفتامین) می‌شود و با یکی از شاگردانِ قدیمِ
به نظر شما اتفاقی است که همین نقد فیلم‌های شلخته‌ای که نوشته‌ام در صدر گوگل باشد؟
من اولین نقد فیلمی که نوشتم coco بود و سایت inaghd بازنشرش کرد و زمان خودش هم اولین نتیجه گوگل بود.
نقدی هم بر دو سریال چرنوبیل و افسار گسیخته نوشتم که الان وقتی توی گوگل سرچ کنید بعد از زومجی می‌آیند. بله درست است که سئوی سایت ویرگول خیلی مهم است ولی آخر ۱۰۰ تا مطلب مشابه در همان ویرگول هم پیدا می‌شود.
فکر کنید اگر امثال من در کار فرهنگی ایمان بیشتری داشتند و با نظ
کربال یک بازی فضایی است که شما در آن می توانید به ساخت موشک فضایی و هواپیما بپردازید.
کربال دارای محیط باز (جهان آزاد) است که شامل کل منظومه شمسی و سیارات می باشد.
در این بازی شما می توانید یک موشک طراحی کنید و با آن به فضا بروید. موشک شما باید دقیق طراحی شود تا در هنگام پرتاب و یا بعد از آن منفجر، و فضا نوردتان کشته نشود.
در این بازی شما می توانید به ماه و یا سیارات دیگر نیز بروید. می توانید ایستگاه فضایی، ماشین سیاره نورد ، ماهواره، هواپیما و... ب
دنیای مجازی همون جور که از اسمش معلومه دنیای مجازی من و خیلی از آدم های دیگه تلقی میشه . اینجا برداشت های کوتاهی از ذهن افسار گریخته نوشته می شه که و یه قسمت کوتاه از زندگی اون فرد هستش که دوست داره اونورو به اشتراک بزاره . گاهی وقتا خوشی هامون رو به اشتراک میزارم که بگم مثلا ما خوشیم  :))  . گاهی وقتی ها از کلافگی ها از رسیمان های در هم تاخته می نویسیم . این ها تنها بخشی از زندگی رومزه هست که اشتراک پیدا میکنه زندگی روزمره فراتر از این حرف هاست . ل
هر وقت خیلی ناراحتم و یا خیلی خوشحالم پناه می برم به نوشتن. یک جایی شنیده بودم که می گویند نوشتن افیون است! جماعتی که اهل نوشتن هستند از جمله خودم وقتی مدتی نمی نویسم تمام تنم نه، بلکه تمام وجودم درد می کشد..! برای آرام شدن و رام کردن ذهن افسار گسیخته ام باید به نوشتن پناه بیاورم...
حجم وسیعی از نوشته هایم مربوط می شود  به همین دو بخش (ناراحتی - خوشحالی) از زندگی ام! آن هم درست زمانیکه دنیا را سفید یا سیاه می بینم! (البته حدود یک سال می شود که سعی کر
Anyway, after bargaining with a few people, I got married. I regretted it just after a month! I could not. However, it seems that there is no ending for the floors of hell! I just came down and down in these floors. The marriage, which I thought continued for at most two years have continued until now because of family and other problems. I texted her a few times during these times. But what for? It is obvious that she does not want to look at me at all. Once she was so pissed off and told my wife. Last time she said she wants to marry to a guy. She said she hates me and forgets me. The only task which I do every day is to watch her profile pictures. The floors of hell are not over yet and I just have a record. Record of indifference. Record of being in to hell. Record of breaking. Record
لوگان به خاطر نمایش خشونت افسار گسیخته خود مورد توجه و تمجید قرار نگرفت، حتی اگر درجه بندی R باعث بیشتر جدی گرفته شدن فیلم شده باشد، اما بازهم آن تنها نکته مهم فیلم نیست. این اثر با انتخاب لحنی تاریک و سیاه از زندگی شخصیتی خاص خود را منحصر به فرد کرد. لوگان ساخته جیمز مانگولد با تجزیه شخصیت ولورین احساسات، حس اساطیری یک ابرقهرمان و قصه گویی درست پیرامون یک شخصیت کامیک را با هم بر انگیخت تا بتواند یک کلیت چشمگیر شکل دهد. جیمز مانگولد برای ساخت
امروز بعد از یه ماه و اندی رفتم خونه‌ی خودم. نمیدونستم الف برگشته. بوی فرندش هم تو اتاق خواب بود. دلم برا الف و ف و زندگی اونجا و محیط اونجا و پارک اونجا و همه‌چیز تنگ شده. فکر می‌کنم که اون‌ها هرگز دل‌تنگ من نمی‌شن. مثل خیلی آدم‌های دیگه که حس دل‌تنگی درشون کم‌رنگه یا شاید این حس راجع به آدم‌ها و موقعیت‌های اندکی درشون برانگیخته میشه. در من پر‌رنگ‌ه و سعی می‌کنم این حس رو زندگی کنم. چون یکی از حس های قشنگ زندگی منه و دوستش دارم. جایی ای
­­­­­در عرصه جدید بازار ساخت سریال و فیلم های جذاب بسیار داغ است و فروش سریال ها از طریق سایت های معتبر بسیاری را شاهد هستیم سریال های خارجی بسیار پرطرفدار و سریال های ایرانی مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است و هرروزه به حجم این مخاطبان افزوده می شود و افراد بیشتری به پیگیری این زمینه می پردازند ما قصد داریم در این مقاله سایتی را به شما معرفی کنیم که در عرصه سریال  داغ و پرطرفدار مطالبی را در خود جای داده است پس در ادامه با ما همراه باشید
Breaking Bad فصل سه ویژگی هر دو آشپز مت-پیرزن برای شانسی است که کم و بیش از تجارت خارج هستند. جسی در توانبخشی و سرزنش خود برای مرگ جین ، در حالی که اسکاییل بچه ها را گرفت و به بیرون رفت ، والت را ترک کرد تا آنچه را که هنوز در قبال آن کار می کند فکر کند. اسکایلر این حقیقت را می فهمد که والت یک آشپز مت است و او را به او اولتیماتوم پیشنهاد می کند - با طلاق موافقت کنید ، یا او به هنک می گوید. وقتی گاس با یک پیشنهاد جدید ظاهر می شود ، اوضاع پیچیده تر می شود: 3 میل
Better call Saul یا بهتره با ساول تماس بگیرید اسمیست که سخت می توانم تلفظش کنم. برای معرفی به اطرافیانم باید سه چهار بار شمرده شمرده هجا هایش را با صدای بلند بگویم و پس از جمله های هیجان آمیزم در تعریف از ظرافت در داستانگویی، تم داستانی اخلاقی و هیجان انگیزش و قد بلندی نسبت به واریته ی قبلی همین تم، Breaking bad برکینگ بد، با واکنش سردشان مواجه شوم و مطمئن باشم که این اسم سخت را به یاد نخواهند سپرد. اما این اسم یکی از معدود و البته بزرگترین مشکل این سریال
{The Merciful Government of Imam Mahdi - No. 31-40}

{31}
Omission of luxuries and luxurism
A person came to Muawiyah and a tablecloth was spread before him that foods with any color were on it and he didn’t recognize one of them. He asked Muawiyah what was that food and he answered: “The stomach of duck filled with sheep’s brain, fried in pistachio oil and sprinkled with sugar.”
That person came to tears and said: “I recalled that I was with Ali (PBUH) at the time of Iftar (the time for breaking fast) and a sealed bag was brought for him. I asked: “What is in it and why is it sealed?” He said: “It is barley flour. I’m afraid Hassan or Hussain mix it with oil.”” *1
It is said in Seerah (the life history, behavior and habits) of Imam Mahdi (PBUH) in narrations that:
درتمنای توام......به قول بزرگ خدا=اگر کسی فقط به من بیندیشد و همیشه و همه جا مرا ستایش کندهرانچه که ندارد به او خواهم بخشید و از انچه دارد مراقبت خواهم کرد... و زندگی در گذر است و ما گاهی سر خط هستیم و گاهی پایان جاده ای که حتی تا نا کجا اباد هم نمیرود....فقط تو میمانی و حسی که دستخوش ملایمت ها نا ملایمات این افسار گسیختگی بی مانند است... اخر حرف شاعری پیر  شاید این است=عاشق میمانی میروی گنج در دستان معشوق است پس نمیگیری و می مانی تا ابدیت!... روبه رویم
شاید برای شما هم جالب باشد که در مورد سریال ها و بازی ها اطلاعاتی را کسب کنید و جالب تر که سایت هایی در این زمینه و معرفی سریال فعالیت دارند و دارای محتوایی هستند که فیلم و سریال های جدید و مورد توجه کاربران را به شما معرفی و از داستان آن ها برای شما مقالاتی در دسترس قرار داده اند ما در این مقاله قصد داریم یکی از این سایت های پرطرفدار را به شما معرفی کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید
سایت پرطرفدار فانیبو یکی از فعالان عرصه فیلم و سریال و یک سای
شاید برای شما هم جالب باشد که در مورد سریال ها و بازی ها اطلاعاتی را کسب کنید و جالب تر که سایت هایی در این زمینه و معرفی سریال فعالیت دارند و دارای محتوایی هستند که فیلم و سریال های جدید و مورد توجه کاربران را به شما معرفی و از داستان آن ها برای شما مقالاتی در دسترس قرار داده اند ما در این مقاله قصد داریم یکی از این سایت های پرطرفدار را به شما معرفی کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید
دیروز مربی بدمینتون می پرسد چرا چند جلسه نیامده ام. می گویم: رفتم فیلم ببینم. با تعجب می گوید: مگر تحریم نبود، همکار دخترم که تدوینگر است گفته که همه چیز را تحریم کردیم و نرفتیم.
 گفتم: والا من که کاری به سیاست نداشتم و فقط رفتم و چند تا فیلم دیدم و هر جا هم که رفتم شلوغ بود. 
 همین. فقط همین چندتا جمله را رد و بدل کردیم. مسلما نه او حس من را میفهمید و نه من حس او را.
ولی  نام جشنواره واقعا مسخره شده وقتی فیلمها مملو است از بدبختی و دنیای واقعی هم پر
کسایی مثل من که تاریخ هنر رو تا حدی ادامه دار خوانده باشند. می دونن که در وهله ی اول انسان تعجب میکنه از تاریخ پیچیده و به شدت پیشرفته هنر، به مرور این تعجب جایش رو به تفکر و دنبال علت های معمولی گشتن میده و کم کم تفکر در سطح معمول جوابگو نیست... از یه جایی به اون ور پی میبری که قطعاتی کمه. یا قطعاتی اشتباهه. قسمت هایی از تاریخ هنر اون چیزی نیست که اینگار در واقعیت صورت گرفته..... یه چیزایی جلوی چشم هست که نباید باشن... ازه یه جایی به اون ور پی میبری ک
گاهی خواب اذیتم میکنه . تو بحرانی ترین موقعیتها از چیزهایی خبردار میشم که فهمیدنش به صلاح نیست و دنیای واقعی حجاب شده برای دیدنش ولی روح آشفته ی من میره و تو عالم رویا و به حقیقتی که از دید پنهانه نزدیک میشه. اون شبا از خوابیدن هم میترسم.
مثلا دوسال پیش که قرار بود جلسه بعدی خواستگاری رسمی و نهایی باشه و نهایت یک جلسه تا بله برون بمونه، تماس سه روز به تاخیر افتاد و من تو آشوب افتادم؛ شب خواب دیدم همه نشستیم و خواهر بزرگش درباره گذشته من با تردی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها